Magazin:
SABAŞ Home Admiral'de toplandı

Geleneksel olarak gerçekleştirilen ‘SABAŞ Motivasyon Gecesi’ bu yıl da Elite Admiral Premium Residence bünyesinde bulunan La Cave Restoran’da gerçekleştirildi. Geceye BEKO Antalya Bölge Müdürü Ahmet İçyer ,Beko Bölge Temsilcimiz Murat Yüksel, Beko Bölge Temsilcimiz Umut Tümer, Veysi Yılmaz, Metin Yalçınkaya, Serkan Eroğlu, Ramazan Aydemir, MCI danışmanlığın Sahibi Dr. Teoman Matlum, Sanat Halı Bölge Müdürü Mehmet Ayaz ve BEKO SABAŞ mağaza çalışanları ve çalışanların yakınları katıldı.


“EKİP ARKADAŞLARIMIZA TEŞEKKÜR EDERİM”

SABAŞ Home Mağazası sahipleri Rauf, Kerim ve Raşit Sadullahoğlu kardeşler başarılı bir sezon geçiren ekip arkadaşlarına verdikleri emeklerden dolayı teşekkür ettiğini belirtti. Rauf Sadullahoğlu’nun konuşmasının ardından sene içinde satış ve performans hedeflerini tutturan mağaza temsilcilerini sahneye davet etti. Başarılı bir dönem geçiren satış temsilcilerine hediyeler ve şilt verildi. 

“BU YIL HEDEFLERİMİZ DAHA YÜKSEK”

Daha sonra yapılan çekilişte ise SABAŞ çalışanlarına ve misafirlere çeşitli hediyeler verildi. Canlı müzik eşliğinde renkli görüntüler kaydedilen gecenin sonunda SABAŞ Home mağazası yöneticileri 2019 yılı hedeflerinin tekrar tutturmak dileğiyle alkışlar eşliğinde geceyi sonlandırdılar.

banner111

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Yap Yeni Üyelik

banner121

banner97

banner144

banner82

banner151

banner83

Önce nişan sonra eğlence
Öğretmen Adayı Gizem Düşünceli ve Harita Kadastro Teknikeri Tarık Gülten, ömür boyu sürecek olan mutluluklarına...

Haberi Oku