Mersin:
Vali Güzeloğlu Yardıma Muhtaç Ailelerle Yemekte Buluştu
Mersin Valisi Hasan Basri Güzeloğlu, vatandaşların güzel bir hayat sürmesi için çaba gösterdiklerini ifade ederek, "Herkesin talebini karşılamak, vatandaşlarımıza yapabildiğimiz ölçüde destek vermek için buradayız. Ne zaman olursa olsun kapımız ve gönlümüz vatandaşlarımıza açık" dedi.

Vali Güzeloğlu ile eşi Ayşe Güzeloğlu, merkez Yenişehir ilçesinin gönül elçileri ile 17. Akdeniz Oyunları Genel Koordinatörlüğü ortaklığında düzenlenen yemekte yardıma muhtaç ailelerle bir araya geldi.

Yemekte konuşan Vali Güzeloğlu, kendilerinde bir tek amacın var olduğunun vurgusunu yaparak, "Eşimle birlikte Mersin'de yaşayan tüm vatandaşlarımızın huzurunu, güvenini sağlamak ve beklentilerini karşılayarak herkesin güzel bir yaşam sürmesini sağlamak amacıyla hizmet ediyoruz" diye konuştu.

Herkesin talebini karşılamak, vatandaşlara yapabildikleri ölçüde destek vermek için Mersin'de olduklarını belirten Güzeloğlu, "Ne zaman olursa olsun kapımız ve gönlümüz vatandaşlarımıza açık. 'Gönül Elçileri' projesi de Başbakanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan'ın eşleri Emine Erdoğan Hanımefendi tarafından gönül kapılarını açarak gönülden gönüle köprüler kurmak ve darda olan herkese katkıda bulunmak amacıyla hayata geçirilmiştir. Vatandaşlarımızın her daim mutlu olması adına çaba gösteriliyor. Allah birlik-beraberliğimizi bozmasın. Huzurumuzu eksiltmesin" dedi.

Yemekte yer alan vatandaşlar adına duygularını paylaşan Feride Döşoğlu ise Vali Güzeloğlu ile eşi Ayşe Güzeloğlu'nun her zaman kendilerine destek olduğunu söyleyerek, Güzeloğlu çiftine teşekkür etti.

banner111
Anahtar Kelimeler

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Yap Yeni Üyelik

banner121

banner97

banner144

banner82

banner151

banner83

Yüksek maaş alanlar zararda
İşsizlik Sigortası ile ilgili kafa karıştıran soruların yanıtı.

Haberi Oku