Politika:
Ak Gençlik mahalle başkanlarıyla buluştu
Çalışmalarıyla dur durak bilmeden ve halkın her kesimin yanında yer alarak kendilerinden sıkça söz ettiren Gençlik Kolları Başkanı Cemal Yeniacun ve yönetimi bugün güne mahalle başkanlarını ziyaret ederek başladı.
Konaklı mahalle başkanları ile kahvaltıda bir araya gelen Akgençlik hizmet etme yolunda daha güzel işlere imza atmak için her bir mahalle başkanının istek ve taleplerini dinleyerek istişare ve değerlendirmelerde bulundu.
Ak Parti Gençlik Kolları Başkanı Cemal Yeniacun programın ardından yönetimi ile bir araya geldiği mahalle başkanları buluşmasını değerlendirmek için, “Biz Akgençlik olarak dava ve hizmet bilincinde olduğumuz kadar aile ve maneviyat kavramlarına da önem veren kişileriz. Partimizin her bir kademesiyle ve üyesiyle kocaman bir aile olduğumuzu yansıttığımızı ve çalışmalarımızla da bunu en iyi şekilde gösterdiğimizi düşünüyorum. Bugün burada sadece mahalle başkanlarımızla değil ailemizin bir kısmı ile buluşarak Alanya’mızın sadece bugünü için değil yarını için de neler yapabiliriz bunu ele aldık. Güzel yarınlar ve geleceğe atılacak sağlam adımlar için Alanya Ak Parti Teşkilatı olarak her birimimizle durmadan, yorulmadan ve tüm inancımızla yolumuzda emin adımlarla yürüyeceğiz. En güzel işler başta aile olmaktan geçer bizimde farkımız bu.” dedi. 
banner111
Anahtar Kelimeler

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Yap Yeni Üyelik

banner121

banner97

banner144

banner82

banner151

banner83

CHP'li Karadağ'dan kırsal raporu

Haberi Oku