Politika:
AK Gençlik startı verdi
 Adalet ve Kalkınma Partisi (AK Parti) Alanya İlçe Gençlik Kolları Teşkilatı Başkanı Yılmaz İçmen 2019 yılında yapılacak olan seçimler için startı verdi. Oluşturduğu yönetimle birlikte seçim dönemi için tüm hazırlıklarını tamamlayan İçmen, yönetim kurulu üyeleri ile birlikte ziyaret turlarına da başladı. 
İçmen ve yönetimi geçtiğimiz günlerde mahallelere çıkarma yaparak mahalle başkanları ile buluştular. Mahalle başkanları ile seçim döneminde yapılacak olan çalışmalarla ilgili istişarelerde bulunuldu. Başkan İçmen ilk olarak Kuzyaka Mahalle Başkanı Hüseyin Kıllı’yı ziyaret ederken, daha sonra Oba Alacami Gençlik Kolları Mahalle Başkanı Sedat Karaaslan ve Burçaklar Mahalle Başkanı Mustafa Arıkan ziyaret edildi. 
Mahalle başkanları ile mahallelerde özellikle gençlere yönelik yapılacak etkinlikler ve seçim döneminde gençlerin nasıl bir çalışma programı uygulayacağını anlattı. İçmen’in ziyaretinden oldukça memnun olan mahalle başkanları, İçmen ve ekibine ilgi ve alakalarından dolayı teşekkür ettiler. İçmen önümüzdeki günlerde mahalle ziyaretlerine devam edeceğini belirterek seçim gününe kadar Alanya’da adım atılmadık yer bırakmayacaklarını söyledi.
banner111
Anahtar Kelimeler

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Yap Yeni Üyelik

banner121

banner97

banner144

banner82

banner151

banner83

Alanyalı bakandan ABD’ye petrol tepkisi
Alanyalı Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu, Tacikistan Dışişleri Bakanı Sirojiddin Muhriddin ile...

Haberi Oku