Politika:
Ak kadınlardan kitap kampanyası

AK Parti Alanya İlçe Kadın Kolları Teşkilatı düzenlenen kampanya kapsamında toplanılan kitapları Yeşilöz ve Tırılar Okulları'na verdiler.

Adalet ve Kalkınma Partisi (AK Parti) Alanya İlçe Kadın Kolları Teşkilatı yaptıkları projelerle dikkat çekmeye devam ediyorlar. Kadın Kolları Başkanı Gülay Özen'in önderliğinde düzenlenen 'Bir Kitapla Aydınlat Geleceği' kapsamında yüzlerce kitap toplanılmıştı. Vatandaşların ve işadamlarının bağışladığı kitaplar bugün miniklerle buluşturuldu.

İlk olarak Yeşilöz, daha sonra ise Tırılar İlk ve Orta Okuluna giden Kadın Kolları Üyeleri okulların kütüphanelerini doldurdular. Kütüphaneye bırakılan kitaplar Tırılar ve Yeşilöz öğrencileri tarafından büyük sevinçle karşılandı.

Öğrencilere kitap yardımında bulunarak önemli bir projeye imza attıklarını belirten Kadın Kolları Başkanı Gülay Özen, "Bu yaştaki çocuklarımızın en büyük ihtiyacı kitaptır. Kitap okuyarak gelişimlerini tamamlayacaklar. Bu okullarımızda da kitap eksiği olduğunu belirledik. Öğrencilerimize bir nebze de olsa yardımımız olduğu için çok mutluyuz. Bizlere kitap desteği sağlayan tüm vatandaşlarımıza ayrı ayrı teşekkür ediyoruz." diye konuştu. 

Tırılar İlk ve Orta Okulu Müdürü İsmail Zengin ve Yeşilöz İlk ve Orta Öğretim Okulu Müdürü Mehmet Karayel destekleri için AK Parti'li kadınlara teşekkür ettiler. 
banner111
Anahtar Kelimeler
Ak Parti

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Yap Yeni Üyelik

banner121

banner97

banner144

banner82

banner151

banner83

Alanya İyi Parti'de gözaltı krizi büyüyor

Haberi Oku