Politika:
Ak Parti ile CHP'nin otoban dayanışması takdir topladı
Dün incelemeleri yapılan Antalya-Alanya Otobanı ile ilgili Meclis Üyesi Erkan Demirci, “projede Oba Mahallesi büyük zarar görür” dedi. Ak Parti İlçe Başkanı Toklu’da Demirci’yi arayıp “görüşelim, fikir alış verişi yapalım” dedi.

Antalya ve Alanya arasında yapılacak olan otoban projesi ile ilgili dün ilk adımlar atıldı. Karayolları Genel Müdürlüğü’nden gelen yetkililer, AK Parti Alanya İlçe Teşkilatı Başkanı Mustafa Toklu ve kurmayları ile birlikte bir takım incelemelerde bulundular. Hükümetin önümüzdeki süreçteki en büyük projelerinden olan dev otobanla ilgili adımlar atılması bölge halkında büyük sevinç yarattı.

DEMİRCİ UYARDI!

Otoban Projesi ile ilgili ilk adımın atılması sonrası Antalya Büyükşehir Belediyesi ve Alanya Belediyesi’nin CHP’li Üyesi Erkan Demirci sosyal medya hesabından dikkat çeken bir paylaşım yaptı. Demirci paylaşımında, “Şuraya not düşeyim, ileride Facebook hatırlatır. Otoban projesi bu haliyle yapılırsa, Oba çok büyük zarar görür.” ifadelerini kullandı.

TOKLU’DAN ÖRNEK DAVRANIŞ: GÖRÜŞELiM

Demirci’nin bu paylaşımı sonrası Ak Parti Alanya İlçe Teşkilatı Başkanı Mustafa Toklu, Erkan Demirci’yi aradı. Siyasette takındığı birleştirici özelliğini bir kez daha gösteren Toklu, başka partiden olmasına rağmen Demirci’ye fikirlerini sordu. İkilinin yaptığı telefon görüşmesinde Toklu’nun, “En yakın zamanda görüşelim, projeyle ilgili fikir alış verişi yapalım. Alanya için en doğrusu hangisi ise onu yapalım.” dediği öğrenildi.

Erkan Demirci, başka partiden olmasına rağmen örnek bir davranışa imza atan İlçe Başkanı Toklu’ya teşekkür etti ve “Kent yönetiminde ortak akılla hareket edebilmek çok güzel.” dedi.

Toklu’nun davranışı siyasi çevreden ve vatandaşlardan tam not aldı. 
banner111
Anahtar Kelimeler

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Yap Yeni Üyelik

banner121

banner97

banner144

banner82

banner151

banner83

Dev Atatürk posteri ilgi çekti

Haberi Oku