Politika:
Akçalıoğlu: 'Hayallerimiz var'
Adalet ve Kalkınma Partisi (Ak Parti) Antalya Milletvekili Hüsnü Akçalıoğlu Alanya Adres'e konuştu. Kendinden bahseden Akçalıoğlu, projelerini ve hedeflerini anlattı:

PROJELERİNİ SIRALADI

"Siyaset akademisyeni 1.si, belediye meclis üyeliği, il genel meclis üyeliği, plan bütçe komisyon başkanlığı gibi siyasi tecrübelerimi; turizmden Alanya, Antalya ve Türkiye'nin aldığı payın birinci sınıf standartlara gelmesi için yaptığım projeler (tanıtım, kardeş şehir, spor, sağlık, kayak turizmi), tarımda; hallerin birleştirilmesi, kalite standartının sağlanması, paketleme tesisleri, soğuk hava depoları kurulması, ihracatın önündeki engellerin kaldırılması, teşvikler, bunun yanında kırsalda yaşayan vatandaşların gelir ve hayat standartlarının yükseltilmesi için bölgedeki kültür turizminin tanıtılması, beraberinde keçi, koyun, inek gibi gelir getirici teşviklerin dağıtılması gibi bir çok çalışmam bulunmaktadır. 

'HER ALAN ULAŞABİLİRSİNİZ'

Bunun yanında en önemli özelliğim halkın 365 gün ulaşabildiği bir karaktere sahip olmamdır. Çünkü vatandaşla içli dışlı yaşıyorum. Örneğin 2015 genel seçimlerinden sonra diğer bazı adaylar gibi partimi bırakıp gitmedim. Aday olmasam da kişilikli bir şekilde partisimin ve adayların arkasında bir nefer olarak çalıştın. Alanya merkezde 2015'te irtibat bürosu kurmuştuk, hala da açıktır. Bundan sonra da açık kalacak. 

KÖPRÜ MESAFESİ

Vatandaşla hükümet arasında köprü olacağım. En büyük hedefim turizmden sağlanan katma değeri artıracak hizmet kalite ve standartlarının yükseltilmesi, üniversitelerdeki öğrenci sayısının 50 binlere çıkartacak yeni bölümlerin açılması, Akdağ kayak merkezinin yatırım programına alınması ve spor turizmi için 100 futbol sahası ebatında arazi tahsisinin sağlanması ve 12 ay ekonomik istikrar. Bunları yaparken bölgemizden çıkan devlet adamı Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu'nun iş ahlakı ve çalışma disiplinini örnek aldım. 

2023 HEDEFLERİ
Cumhuriyetin 100. yıldönümünde 2023 hedeflerine hızla yürürken dünyanın en büyük 10 ekonomisi içine girmeye hazırlanan Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan önderliğindeki hizmet kervanında biz de bir nefer ve itici güç olmak istiyoruz. Bunları hedeflerken önce Cenab'ı Allah'a sonra arasında yaşadığım halkımıza güveniyor,en derin saygı ve muhabbetlerimi sunuyorum. Kazanız mübarek olsun. Allaha emanet olun.
banner111
Anahtar Kelimeler
Hüsnü Akçalıoğlu

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Yap Yeni Üyelik

banner121

banner97

banner144

banner82

banner151

banner83

Alanyalı bakandan 'Suriye' açıklaması
Alanyalı Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu, Makedonyalı mevkidaşı ile düzenlediği ortak basın toplantısında...

Haberi Oku