Politika:
Alanya Ak Parti örnek olacak
AK Parti İlçe Teşkilatını ziyaret eden Genel Başkan Yardımcısı Erkan Kandemir, Alanya İlçe teşkilat binasını beğendiğini ifade ederek, AK Parti'nin diğer teşkilatlarında da benzer modellerin uygulanması için komisyon kurulmasını istedi.
Alanya ilçe teşkilatı AK Parti'nin yurt genelindeki teşkilatlanmasına örnek temsil edecek. Adalet ve Kalkınma Partisi (AK Parti) Alanya İlçe Teşkilatı'nın düzenlediği program kapsamında Alanya'ya gelen genel merkez heyeti, ilçe binası projesine tam puan verdi. Genel Başkan Yardımcısı Erkan Kandemir, Alanya'daki binanın benzerlerinin diğer teşkilatlarına da uygulanması için komisyon kurulmasını istedi. Sabah saatlerinde teşkilat ziyaretinde ilçe binasını gezen Genel Başkan Yardımcısı Erkan Kandemir, yardımcısı Abdulkadir Özel'e Alanya ilçe teşkilatının hem fiziki koşulları hem de tefrişatı ile birlikte AK Parti'nin kurumsal kimliğine uygun bir bina olduğunu, tüm teşkilatlarda da benzer bina modellerinin uygulanması yönünde bir komisyon oluşturularak Alanya ilçe teşkilatının da bu komisyona dahil edilmesi veya tecrübelerinden yararlanılması için talimat verdi.

HEYETE ÖZEL HEDİYELER

Ayrıca ziyaret sırasında Alanya ilçe teşkilatı heyete Alanyaspor forması ve muz paketi, Antalya İl Başkanı İbrahim Ethem Taş ise Genel Başkan Yardımcısı Kandemir'e Döşemealtı'nda dokunan bir halıyı hediye etti. 
banner111
Anahtar Kelimeler

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Yap Yeni Üyelik

banner121

banner97

banner144

banner82

banner151

banner83

CHP'li Karadağ'dan kırsal raporu

Haberi Oku