Politika:
Alanya CHP'de disiplin kurulu işletilecek
SANATSEVERLERE ÇAĞRI
Demirtaş düğün salonunda kültür sanat faaliyetleri çerçevesinde hazırlanan tiyatro gösterisinin Cumartesi akşam sahneleneceğini de bir kez daha hatırlatan Karadağ, sanatseverleri beklediklerini söyledi.
'ASLA MÜSAADE ETMEYECEĞİZ'
Son dönem de partide rahatsızlığa neden olan bazı sosyal medya paylaşımları olduğunu bununda partililer tarafından kendilerine sorulduğuna söyleyen Karadağ bu konuya da açıklık getirdi. Karadağ, “Son günlere doğru yoğun telefonlar almaktayım. Partimiz için ve partimizin geleceği için ve partimizdeki birtakım olaylarla ilgili. Bazı arkadaşlarımızın sosyal medya üzerinden disiplinsiz birtakım hareketleri söz konusu. Parti ile arkadaşlarımızı çok üzmekte. Yönetim Kurulu toplantısında arkadaşlarımız ile aldığımız bir karar gereği disiplin suçu işleyen her kim olursa bizim tüzük gereği disiplin sürece başlatılacak. Önümüzdeki günlerde mutlaka bunlar uygulanacaktır. Kesinlikle partimiz hakkında partimizi küçük düşürecek partimize zarar verecek hareketlere asla müsaade etmeyeceğiz. Uygulamaya kısa süre içerisinde geçeceğiz" diye konuştu. 
CHP'DEN İSTİFA EDECEK
CHP Alanya Belediye Meclis üyesi olarak görev yapan Yılmaz Bağışlar’ın sosyal medya paylaşımlarının parti içinde huzursuzluğa neden olması, Bağışların kendisine yönelik uyarılar sonra partililer tarafından kullanılan sosyal medya gruplarından ayrılması bardağı taşırmıştı. Bağışlar’ın meclis üyeliğine devam edeceği ancak CHP’den istifa edeceği öğrenildi.


banner111
Anahtar Kelimeler
Chp

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Yap Yeni Üyelik

banner121

banner97

banner144

banner82

banner151

banner83

Alanya'da 4 bin 621 aileye 1.000'er...

Haberi Oku