Politika:
Alanya CHP'den polis haftası mesajı
Karadağ'ın açıklaması şöyle:

Kurulduğu günden bugüne, Ülkemize ve bölgemizin güvenliğini sağlayan tam 174.kuruluş yıl dönümünü en içten dileklerimle kutluyorum
Devletimizin temel unsurlarından biri olan Emniyet Teşkilatımız, halkımızın huzur ve güven içinde yaşaması, kamu düzeninin temini, hukukun tesisi ve insan haklarının korunmasına dair görevlerini büyük bir fedakârlıkla yerine getirmektedir. Her türlü suç ve suçluyla mücadele edebilmek için sektördeki yeni teknolojilerin takibine büyük önem veren Emniyet Teşkilatımız, sadece yurt içinde değil, yurt dışında da gurur verici başarılara imza atmaktadır. Konu vatansa gerisi teferruattır deyip gözünü bir saniye kırpmadan ömrünü hayatında hiç görmediği bu vatanın evlatlarının ömrü için feda eden tüm şehitlerimizi rahmet ve minnetle anıyorum.
Türkiye, demokrasi, hak, hukuk, adalet ve özgürlükler konusunda tavizsiz bir duruş sergilemek zorundadır. Bugün Atatürk'ün kurmuş olduğu mirası bu ülkenin başarılı polisleriyle en iyi noktaya getirmek için hep birlikte elimizden gelenin fazlasını yapacağımızdan hiç kimsenin şüphesi olmasın.
Türk Polis Teşkilatımızın büyük bir fedakârlık ve hizmet aşkıyla çalışan bütün mensuplarına başarılar diliyor, selamlarımı iletiyorum.


banner111
Anahtar Kelimeler

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Yap Yeni Üyelik

banner199

banner121

banner97

banner144

banner82

banner151

banner83

MHP Alanya'dan mağdur aileye yardım eli

Haberi Oku