Politika:
AYDIN BİR DOĞUDA BİR BATIDA
Kaş’ta Ova, Patara, Yeşilköy, İkizce, Bezirgan, Sarıbelen, Hacıoğlan, Göçeören ve Yeniköy mahallelerini ziyaret eden İbrahim Aydın, AK Parti’nin seçim vaatlerini anlatarak, 1 Kasım seçimleri için destek istedi. Aydın, Kaş’ta seralarda üretim yapan çiftçileri ziyaret ederek çalışmaları hakkında bilgi aldı. 
İlçe Başkanı Mutlu Ulutaş ve partililerin de katıldığı ziyaretlerde 9 mahallede vatandaşlarla buluşuldu. Türkiye'de Cumhuriyet tarihinin en büyük hizmetlerinin AK Parti iktidarı zamanında yapıldığını belirten Aydın, “Bu hizmet kervanının devam etmesi için sizlerde destek istiyoruz. Büyük hizmetler güçlü iktidarlar zamanında yapılır. Bunu yakın tarihimize baktığımızda çok net görebiliyoruz” diye konuştu.
Ak Parti'nin 1 Kasım seçim beyannamesinde toplumun her kesimine yönelik önemli vaatlerinin bulunduğunu kaydeden Aydın, "Özellikle bizim bu bölgelerimizi yakından ilgilendiren çiftçilerimize ve üreticilerimize yönelik yapacağımız çalışmaları çok önemsiyoruz. Yemde ve gübrede KDV'nin kaldırılmasıyla hem üreticinin hem de tüketicinin yüzü gülecek. Maliyetler azalacak üretim artacak" dedi. Aydın, bölgedeki ÖÇK konusunda yaşanan sorunların çözümü için takipçi olacağını belirtti.

Türkiye'nin bölgede güçlü ve büyük bir ülke olmasını istemeyen şer odaklarının geçmişte olduğu gibi günümüzde de ülkeyi karıştırıp insanlarımızı birbirine düşürmeye çalıştığına dikkat çeken İbrahim Aydın, tüm bunlara rağmen ülkemizin bu zor günleri atlatacağını vatandaşlarımızın bu oyunlara gelmeyeceğini sözlerine ekledi
banner111

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Yap Yeni Üyelik

banner121

banner97

banner144

banner82

banner83

İşte DEVA Partisi'nin Alanya ilçe yönetimi

Haberi Oku