Politika:
Bahçe'ye gözaltı İyi Parti'yi karıştırdı! Apaydın'ın görevden alınmasını istedi
İYİ Parti Antalya İl Başkan Yardımcısı Alper Arıkan'ın kardeşi Çağrı Arıkan, Ak Parti’ye hakaret içeren söylemlerde bulunduğu için gözaltına alınan Şefik Bahçe'nin teşkilat tarafından desteklenmemesine tepki gösterdi. Arıkan, Genel Merkeze ve İl Başkanlığına çağrıda bulunarak İyi Parti Alanya İlçe Başkanı Yücel Apaydın'ın görevden alınması çağrısında bulundu.

Geçtiğimiz günlerde sosyal medya üzerinden Ak Parti’ye hakaret içeren söylemlerde bulunduğu ortaya çıkan İyi Parti Üyesi Şefik Bahçe, Ak Parti İlçe Başkanı Mustafa Toklu tarafından yapılan suç duyurusunun ardından dün gözaltına alınmıştı. Bahçe'nin gözaltına alınmasının ardından sosyal medya platformu Facebookta çok sayıda İyi Parti isim Bahçe'ye destek çıkarken İYİ Parti Antalya İl Başkan Yardımcısı Alper Arıkan'ın kardeşi Çağrı Arıkan, Bahçe'ye İYİ Parti Alanya İlçe Teşkilatı'nın destek çıkmadığını belirterek İYİ Parti İlçe Başkanı Yücel Apaydın'ın görevden alınması çağrısında bulundu. 

ARIKAN'DAN ÇAĞRI: APAYDIN'I GÖREVDEM ALIN!

Arıkan açıklamasında şu ifadeleri kullandı: "Yazık..Acı olan da İYİ Parti Alanya İlçe Başkanının AKP lilerle bir olup Şefik Bahçe'nin gözaltına alınmasında payının olmasıdır. Şefik Bahçe Alanya kurucularındandır. Alanya teşkilatındaki emeklerini görmezden gelmek nankörlüktür. Bu ne hırstır ki aile içindeki rekabeti siyasi rakiplerinle iş birliği yapacak kadar küçülüyorsun. İl Başkanlığına,Genel merkeze şahsi tavsiyemdir derhal görevden alınız" dedi. Arıkan'ın paylaşımına çok sayıda partili de destek verdi.  
banner111
Anahtar Kelimeler

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Yap Yeni Üyelik

banner121

banner97

banner144

banner82

banner151

banner83

Başkan, Antalya'nın sorunlarını TBMM'nde...

Haberi Oku