Politika:
'BÖYLE GİTMEZ ARTIK...'
Vatan Partisi Alanya İlçe Başkanı Hasan Faruk Kurtoğlu partisinin Alanya‘dan aday gösterilen Antalyalı milletvekili adaylarıyla parti binasında bir toplantı gerçekleştirdi. Bölgesel siyasi gelişmeler, önümüzdeki dönem siyasi çalışmalarını değerlendirildiği toplantının ardından milletvekili adayları Tahir Sertkaya ve Nuran Menteş’le basının karşısına geçen İlçe Başkanı Hasan Faruk Kurtoğlu şu değerlendirmelerde bulundu.

BÖYLE GİTMEZ, ARTIK VATAN PARTİSİ

İlk sözü alan Vatan Partisi Alanya ilçe Başkanı Hasan Faruk Kurtoğlu şunları söyledi. Önümüzde duran sorunları ve çözümlerini şu başlıklar altında toplayabiliriz

1- Türkiye, artık devlet ve millet olarak, Küresel devletlerin üzerimize sürdüğü Bölücü Teröre karşı topyekun mücadele dönemine girmiştir.

2- AKP iktidarının PKK ile el ele yaptığı Açılım, Mehmetçiğe kurşun olarak döndü. Böyle gitmez! Terör Örgütü Meclisin göbeğine oturtuldu. Türkiye’nin altına mayın döşendi. Böyle gitmez! AKP yönetimi, borç dilenmekten başka bir şey yapmıyor. Böyle gitmez!

3- Mafya-Tarikat düzeninin partileri, Türkiyemizi çıkmaza soktular. Meclis, tek bir yasa çıkarmadan kapandı. Hükümet kuramıyorlar. Çözümleri yok! Hâlâ 7 Haziran çıkmazında debeleniyorlar. Bu düzen değişecek, başka çare yok!

4- Önümüzde iki büyük görev var: Bir: Bölücü terörü bitireceğiz! Vatanımızı ve milletimizi bütünleştireceğiz! Yurtta barış olacak! İki: Üretim ekonomisini kuracağız! İşsizliğe son veriyoruz! Herkes çalışacak! Herkes üretecek! Ülkemizi borç batağından çıkarıyoruz! Çarşılara şenlik gelecek!

5- Artık çözümsüzlüklerde, çırpınışlarda ısrar etmenin bir anlamı yok. Artık denenmiş, eskimiş, batağa saplanmış partilerden vazgeçmenin zamanı gelmiştir. Artık Vatan Partisi!

6- Türkiye, yeniden 7 Haziran çıkmazına dönemez. Vatan Partisi’nin bulunmadığı bir Meclis, yalnız ve yalnız çözümsüzlük üretir. Artık Vatan Partisi!

7- Büyük Türk milleti, Bataktakileri bırak, Artık Vatan Partisi’ne görev ver! Çaresizleri ve çırpınanları bırak, artık Vatan Partisi’ne kuvvet ver!” dedi.

Ardından söz alan Vatan Partisi Antalya Milletvekili adaylarından Tahir Sertkaya teröre vurgu yaparak şunları dile getirdi.

BÖYLE GİTMEZ

AKP iktidarının PKK ile el ele yaptığı Açılım, Mehmetçiğe kurşun olarak döndü. Böyle gitmez!

Terör Örgütü Meclisin göbeğine oturtuldu. Türkiye’nin altına mayın döşendi. Böyle gitmez!

Terör Örgütüne özgürlük verildi. İşte mayın patlatıyor, yol kesiyor, haraç topluyor, kan döküyor! Böyle gitmez!

Kemal Dervişlerin ve AKP’nin Borçlanma Ekonomisinin sonuçlarını yaşıyoruz. Bütün millet borçlu. Hacizciler kapıya dayandı. Böyle gitmez!

İşçi işinden atılıyor. Böyle gitmez!

Ekin zamanı geliyor. Çiftçinin tarlaya gübre atacak gücü yok. Böyle gitmez!

Kamu Çalışanı evine ekmek götürme telaşında. Böyle gitmez!

Esnaf kepengini siftah yapmadan kapatıyor. Böyle gitmez!

Büyük ve küçük sanayici, iflas tehdidiyle karşı karşıya. Böyle gitmez!

AKP yönetimi, borç dilenmekten başka bir şey yapmıyor. Böyle gitmez!

Atatürk Cumhuriyetinin kurumları birer birer yıkılıyor. Böyle gitmez!

Böyle gitmez!

MİLYONLAR BÖLÜCÜ TERÖRE KARŞI YÜRÜYOR

Ülkemizde yüzbinler Bölücü Teröre karşı omuz omuza yürüdü. Millet, vatan bütünlüğü için birleşiyor. Yüzbinler haykırıyor: “Meclis’te PKK istemiyoruz.” Türkiye, artık devlet ve millet olarak, Küresel devletlerin üzerimize sürdüğü Bölücü Teröre karşı topyekun mücadele dönemine girmiştir. Yüreğimiz, Edirne’den Hakkâri’ye kadarMehmetçikle birlikte çarpıyor.

En son söz alan Vatan Partisi’nin Alanya’dan gösterdiği kadın adayı Nuran Menteş şu vurguları yaptı:

BU DÜZEN DEĞİŞECEK!

Mafya-Tarikat düzeni, vatanı bölüyor ve ekonomiyi batırdı. Bu düzenin sonuna geldik. Arkada kalan dönemde Türkiye’yi yöneten partileri görüyorsunuz: Hepsi Amerika ve Avrupa’ya göbekten bağlı, uzaktan kumandalı. Hepsi Açılımcı. Amerika’nın üzerimize sürdüğü Terör Örgütü karşısında çaresiz! Hepsi sıcak para bağımlısı, borç dilenmekten başka çözümleri yok! Türkiyemizi çıkmaza soktular. 7 Haziran’da bu çıkmazı bütün çıplaklığıyla gördük. Meclis, tek bir yasa çıkarmadan kapandı. Hükümet kuramıyorlar. Çözümleri yok! Hâlâ 7 Haziran çıkmazında debeleniyorlar.

Bu düzen değişecek, başka çare yok!

BİRLEŞEN TÜRKİYE ÜRETEN TÜRKİYE

Türkiye, büyük çözümün eşiğindedir. Türk milleti, önümüzdeki süreçte kesinlikle tarihî kararını verecektir. Önümüzde iki büyük görev var:

1- Bölücü terörü bitireceğiz! Vatanımızı ve milletimizi bütünleştireceğiz! Yurtta barış olacak! Güneydoğu’da halkın can ve mal güvenliğini sağlayacağız!

2- Üretim ekonomisini kuracağız! İşsizliğe son veriyoruz! Herkes çalışacak! Herkes üretecek! Çarşılara şenlik gelecek! Ülkemizi borç batağından çıkarıyoruz!

Toplantı sonunda son sözleri söyleyen Hasan Faruk Kurtoğlu Vatan Partisi’nin ülkeye yönetmeye her zamankinden daha emin hazır olduklarını vurgulayarak sözlerini şöyle tamamladı

ARTIK VATAN PARTİSİ

Büyük Türk Milleti,

Artık çıkmazlarda, çırpınışlarda ısrar etmenin bir anlamı yok.

Artık denenmiş, eskimiş, batağa saplanmış partilerden vazgeçmenin zamanı gelmiştir. Artık Vatan Partisi!

Türkiye, yeniden 7 Haziran çıkmazına dönemez. Vatan Partisi’nin bulunmadığı bir Meclis, yalnız ve yalnız çözümsüzlük üretir.

Yeni ufuklara açılmanın zamanı gelmiştir. Artık Vatan Partisi!

Artık vatanı bütünleştirme ve üretim zamanıdır.

Bu görevleri başarmak için, bize Ankara’dan yönetilen, başı dik bir hükümet gerekli.

Artık Vatan Partisi!

Büyük Türk milleti, Bataktakileri bırak, Artık Vatan Partisi’ne görev ver!

Çaresizleri ve çırpınanları bırak, artık Vatan Partisi’ne kuvvet ver!

Türkiye’mizi aydınlıklara çıkarmaya hazırız.

Böyle gitmez

Artık Vatan Partisi!
banner111

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Yap Yeni Üyelik

banner121

banner97

banner144

banner82

banner83

Bağkur ve GSS borçlularına müjde

Haberi Oku