Politika:
CAFER HOCA'DAN IŞIK'A YANIT VAR
Adalet ve Kalkınma Partisi (AK Parti) Alanya Gençlik Kollar Başkanı Alaaddin Işık geçtiğimiz günlerde bir açıklama yaparak kendilerine haksız eleştiri yapıldığını söylemişti. Işık “Şehitlerimiz için bazılarının bizden daha çok üzülüyormuş gibi yapmasını” yanlış bularak “Elinizde milliyetçiliği ölçe alet mi var?” demişti.

'EVET DELİKANLI VAR'

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Eski İlçe Başkanı ve 7 Haziran’da Antalya Milletvekili Adayı olan Cafer Uyar Işık’a yanıt verdi. ‘Kişiye Özel Yanıt’ diyerek açıklamasına başlayan Cafer Uyar, “Evet delikanlı; milliyetçiliği ölçen alet var, en basitine fotoğraf makinesi ve kamera diyorlar. İnsan ilişkilerini söz ve davranışlarını tespit edip aklı başında kişilerin yorumlamasına ve değerlendirmelerine imkân verir. Böylece kişinin ve kurumların düşüncelerini, milliyetçiliğini ölçebilirsin” dedi.

GEMİCİK GÖNDERMESİ

“Milliyetçiliği ayaklar altına alan bir kadronun beyninde milliyetçilik olur mu?” Sorusu ile sözlerine devam eden Uyar, “Mesela: bunlar en basit örnekler. Arzu edilirse milliyetçiliğin ölçümü neticesinde gemiciklerin depo ve ambarlarını dolduracak kadar belgeler ortaya konulabilir ama sizin gibi gerçekten milliyetçi duygu ve düşünceye yakın insanlar bu vebale ne zamana kadar alet olmaya devam edeceksiniz hem üzülüyor hem de merak ediyorum” şeklinde konuştu.

banner111

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Yap Yeni Üyelik

banner121

banner97

banner144

banner82

banner151

banner83

Başkan Yücel'den MHP'ye hayırlı...

Haberi Oku