Politika:
Çalışmalarına ara vermiyorlar
İlçe Başkanı Yücel Apaydın, Milletvekili Adayları Meryem Aydoğan, Cahit Kocabeyoğlu, İlçe Yönetim Kurulu, Avsallar Belde Sorumlusu ve Belde Teşkilatı Avsallar bölgesinde esnaf ziyaretleri gerçekleştirdiler. 

Ziyaretlerine Avsallar Sanayisinden Başladılar

Avsalların büyük bir ilgiyle karşıladığı İlçe Teşkilatı programına Avsallar Sanayisinden başladı. Sanayi esnafının dikkatle dinlediği Milletvekili Adayları, kendilerinden önce Cumhurbaşkanı Adayı Meral Akşener'e destek istediler. Sanayi esnafının teker teker sorunlarını dinleyen Milletvekili Adayları Meryem Aydoğan ve Cahit Kocabeyoğlu; sorunların çözümü için nasıl bir politika ürettiklerine dair sanayi esnafını bilgilendirdiler.

Avsallar Esnafından İYİ Parti'ye Destek

Sanayi esnafının ziyaretinin ardından merkezde bulunan esnafı da ziyaret eden İlçe Teşkilatı, esnaf tarafından coşkuyla karşılandılar. Çevredeki vatandaşlarında ilgi gösterdiği partililer, vatandaşlara parti bayrakları dağıttılar. İlçe Başkanı Yücel Apaydın halkın bu ilgisinden çok mutlu olduklarını dile getirerek " Biz çalışmalarımızda vatandaşlarımıza maddi bir şey vermiyoruz. Partimizi simgeleyen, Genel Başkanımız ve Cumhurbaşkanı adayımız Sayın Meral Akşener'i ve Milletvekili adaylarımızı tanıtan broşürler dağıtıyoruz. Vatandaşımız gönlünden geçerek bizden bayrak ve rozet talebinde bulunuyor. Biz insanları yanımızda maddiyatla değil, iyi niyet ve vefa ile görüyoruz. Vatandaşın bu samimiyeti bizleri iyi bir geleceğe ulaştıracak. Vatandaşın bu ilgisi bizleri güçlendirecek. Bizler propaganda yasağına kadar asla çalışmalarımıza ara vermeyeceğiz. Akşamları vatandaşlarımızı bulundukları beldelerdeki seçim ofislerimize ve merkez seçim ofislerimize davet ediyorum." dedi.
banner111
Anahtar Kelimeler

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Yap Yeni Üyelik

banner121

banner97

banner144

banner82

banner151

banner83

Yediği hız cezasıyla bölünmüş yollara...

Haberi Oku