Politika:
CHP, Avsallar'da belge dağıttı
CHP Alanya İlçe Başkanı Coşkun Karadağ, CHP Alanya İlçe Yönetim Kurulu Üyeleri Avsallar mahalle örgüt binasında batı bölgesi üye toplantısı ve teşekkür belgesi verme törenine katıldılar. 

İlçe başkanı Coşkun Karadağ "31 Mart yerel seçimlerinde bizlere desteklerini esirgemeyen batı bölgesi üyelerimiz ile bir araya geldik. Yerel seçimlerde Alanya'mız için gerek seçim sürecinde, gerekse seçim sonrası üstün bir emek ve özveri gösteren batı bölgesi üyelerimizle birlikte olmaktan mutluluk duyuyoruz. Doğudan, batıya, kuzeyden, güneye birbirinden kopmayan bir parti olduğumuzu bir kez daha görmenin mutluluğunu yaşıyoruz" dedi. 

Daha sonra Karadağ, "Tüm parti üyelerimiz ile yaptığımız görüşmelerde anladık ki, partisine ve en önemlisi ülkesine bağlı, hizmet etmek isteyen birer parti mensubu olmalarının dışında, vatansever, ayrım yapmayan, tam bağımsız bir Türkiye sevdalısı yurttaşlarımız ile buluştuğumuzu her toplantımızda bizlere göstermiş oldular. Ben ülkemizin ve partimizin işte bu yüzden çok şanslı ve umut dolu olduğuna inanıyorum" şeklinde ifadeler kullandı.  

İstanbul seçimleri hakkında istişareler yaptıklarını kaydeden Karadağ, "Eğer Cumhur İttifakı üyeleri İstanbul'da kamp kuracaklar ise bilsinler ki bizler oturup ülke demokrasisinin katledilmesini izleyecek değiliz şeklinde" konuştu.  
banner111
Anahtar Kelimeler
Chp

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Yap Yeni Üyelik

banner199

banner121

banner97

banner144

banner82

banner151

banner83

CHP'den çevre katliamı uyarısı

Haberi Oku