Politika:
CHP'de Aras'ın yerine Açıkalın getirildi
Cumhuriyet Halk Partisi Alanya İlçe Örgütü’nde Mustafa Aras’ın vefatından sonra boşalan Örgütlerden Sorumlu İlçe Başkan Yardımcılığı görevine Tekin Açıkalın getirildi.

Cumhuriyet Halk Partisi Alanya İlçe Örgütü, yönetim kurulu toplantısının ardından geçtiğimiz günlerde vefat eden Örgütlerden Sorumlu İlçe Başkan Yardımcısı Mustafa Aras’ın yerine Tekin Açıkalın’ı görevlendirdi. Partide Sivil Toplum Örgütleri’nden Sorumlu İlçe Başkan Yardımcılığı görevini yürüten Açıkalın, bundan sonra Örgütlerden Sorumlu İlçe Başkan Yardımcısı olarak görev yapacak.
Partimizi daha ileriye taşımak için çalışacağım
Cumhuriyet Halk Partisi’ndeki yeni görevi ile ilgili açıklama yapan turizmci ve Gayri Menkul Danışmanlığı yapan Tekin Açıkalın “ bana bu görevi layık gören İlçe başkanım Coşkun Karadağ başkanlığındaki yönetim kurulumuza ve partililerimize teşekkür ediyorum. Bugüne kadar bu görevi layıkıyla yapan ve zamansız bir şekilde aramızdan ayrılan Mustafa Aras başkanımın bıraktığı yerden çalışmalarımıza devam edeceğiz. Partimizin daha iyi yerlere gelmesi için özveri ile arkadaşlarımızla birlikte çalışacağız “ dedi. 
banner111
Anahtar Kelimeler

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Yap Yeni Üyelik

banner121

banner97

banner144

banner82

banner83

İşte DEVA Partisi'nin Alanya ilçe yönetimi

Haberi Oku