Politika:
İŞTE ANTALYA'NIN AK KADROSU
AK Parti Antalya İl Başkanı Rıza Sümer’in ev sahipliğinde gerçekleşen yemekte, AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Mevlüt Çavuşoğlu, milletvekilleri, belediye başkanları ve parti yöneticileri hazır bulundu. Yemekte, ‘İlk gün ki aşkla yola devam’ sözü verildi.

Yemekte açılış konuşmasını yapan İl Başkanı Sümer, “Her seçim kendi çapında önemlidir. Ama bu seçim çok çok önemli. 13 yıldır devam eden istikrarlı bir süreç vardı. İstikrarın kaybolmasının ülkemize neler kaybettirdiğini gördük. Özellikle terör eylemlerinde bir çok evladımızı şehit verdik. Şehrimizde de 5 kardeşimiz, alçakça saldırılar sonucu şehit oldu. Ancak, Türk Silahlı Kuvvetlerimiz ve hükümetimiz çok güçlüdür. Bu terör belasının kökünü kazıyacağız” diye konuştu.

Sümer, “Burada yemekte bulunan arkadaşlarımızla 7 Haziran sürecine başlamıştık. 1 Kasım sürecine de birlikte giriyoruz. Bu seçim sadece bizleri ilgilendiren bir seçim değil. Ülkemizin kaderini belirleyecek bir seçim olacak. Ülkemizin son dönemlerde yakaladığı istikrarın devam etmesi için Yaşanan kargaşanın, gözyaşının durması için önemli bir seçim. İnşallah 1 Kasım’da tek başımıza iktidara gelip, ikinci yarıya kaldığımız yerden devam edeceğiz. Burada bulunan hiçbirimizin makam, mevki derdi yok. Niyetlerimiz halis. Ülkemize hizmet tek düşüncemiz. Birlik ve beraberlik içerisinde bu seçim sürecini en iyi şekilde geçirerek, Antalya’da tarihi bir zafere imza atalım” dedi.

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Mevlüt Çavuşoğlu ise yaptığı konuşmada, “Yine ilk gün ki aşkla milletimizin huzuruna çıktık. Kendi kendimize çok öz eleştiride bulunduk. Nerede hata yaptık hangi konuda eksikliğimiz var teşkilat olarak masaya yatırdık. Hatalarımızı gidermeye çalışıyoruz. En önemlisi de o ilk gün çıktığımız aşk var ya ona dönerek, Haydi Bismillah diyoruz” dedi.

Bulunduğumuz dönemde Türkiye’nin sendeleme lüksü olmadığını ifade eden Çavuşoğlu, “Böyle bir süreçte ülkemizin başına neler geleceğini gördük. Bizden umut bekleyen Türkiye’de ve dünyadaki mazlumların nasıl hayal kırıklığına uğradığını biliyoruz. Çünkü Ak Parti 14 yılda sadece Türkiye’deki insanımızın değil, dünyanın dört bir yanındaki insanların özgüvenini artırdı. Bizim sorumluluğumuz sadece bu millet için değil, tüm dünyaya ve insanlığa karşı sorumluluğumuz var” şeklinde konuştu.

“Bizim partimizde makamın mevkinin önemi yoktur” diyen Çavuşoğlu, “Görüyorum; arkadaşlarım milletvekili sıralamasına girmese de bir kırgınlık, küskünlük olmuyor. Bizim aramızda hep kardeşlik vardır. Hiyerarşi yoktur. Bu seçimde birlikte karar alacağız, el ele, omuz omuza çalışacağız. Hepimiz eşitiz, hep birlikte, ülkemiz için çok önemli olan bu seçimde üzerimize düşen görevi yapacağız” dedi.
banner111

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Yap Yeni Üyelik

banner121

banner97

banner144

banner82

banner83

Bağkur ve GSS borçlularına müjde

Haberi Oku