Politika:
İyi Parti'nin Antalya il Başkanı kim oldu?
Bir dönem MHP İl Başkanlığı da yapan Sağır, resmi bir yazıyla bildirimin olmadığını, ancak Teşkilatlardan Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Koray Aydın'ın kendisini arayarak il başkanlığına atandığını söylediğini kaydetti. Nizamettin Sağır, partisinin teşkilatının Antalya'da sıfırdan kurulacağını söyledi.

Sağır, İyi Parti'nin Türk milletinin huzursuz, gerilimden bıkmışlığından, huzur ve barış arayışının sonucunda ortaya çıktığını aktardı. Antalya'da da bu iklimi yaymaya çalışacaklarını belirten Sağır, "Siyasette daha fazla insanı kucaklayıcı bir tatlı dili kullanan bir çalışma yapacağız. Mevcut gidişattan memnun olmayan toplumun bütün kesimlerini partimize bekliyoruz. Türkiye'nin kurucu değerlerine bağlı, muhafazakar ve milliyetçi bütün kadrolarla siyaseti devam ettireceğiz. MHP'nin devamı niteliğinde toplumun bütün kesimlerini kucaklayan bir teşkilat yapısı oluşturacağız" dedi.

RESMİ AÇIKLAMA YAPILDI

İyi Parti'nin Teşkilattan Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Koray Aydın şu yazılı açıklamayı yaptı:

"Teşkilatlanma çalışmalarımız kapsamında Antalya, Bartın, Karabük, Konya ve Muğla illerimizin İYİ Parti Kurucu İl Başkanları belirlenmiştir.
 
Bugün görevlendirilen 5 Kurucu İl Başkanımızla birlikte, bu güne kadar görevlendirilen toplam İYİ Parti Kurucu İl Başkanı sayısı 61’e yükselmiştir.
 
Görevlendirilen Kurucu İl Başkanlarımıza ve teşkilatlarda görev alacak bütün arkadaşlarımıza üstün başarılar diler, ülkemize ve milletimize iyi, güzel ve hayırlı hizmetler yapmalarını nasip etmesini Yüce Allah’tan niyaz ederim."
 
22 Kasım 2017 Çarşamba günü görevlendirilen İYİ Parti Kurucu İl Başkanları:
Antalya - Nizamettin SAĞIR
Bartın - Mehmet YOLCU
Karabük - Dursun ALTIPARMAK
Konya - Orhan TULUKÇU
Muğla – İncilay Gezgin ŞEKERDAĞ
banner111
Anahtar Kelimeler
Nizamettin SağırMhp

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Yap Yeni Üyelik

banner121

banner97

banner144

banner82

banner151

banner83

Başkan Böcek “Ben CHP’de kimseyi satmam”
Konyaaltı Belediye Başkanı Muhittin Böcek, Antalya Büyükşehir Belediye Başkanlığı için aday gösterilmemesi...

Haberi Oku