Politika:
Karadağ'dan Aytemiz yorumu
CHP Alanya İlçe Başkanı Coşkun Karadağ, Yeşilöz davasında alınan kararı değerlendirerek, "Azim, irade, mücadele ve doğru siyasi duruş mutlaka kazanacaktır" dedi.

Antalya 1. İdare Mahkemesi, Alanya'nın Yeşilöz Mahallesi'nde denizin içinde bulunan Aytemiz A.Ş.'nin akaryakıt dolfe tesisini büyütmesine ilişkin Çevre ve Şehircilik Bakanlığı'nın verdiği Çevresel Etki Değerlendirme (ÇED) Raporu'nun iptali yönünde yapılan itirazı karara bağladı.

Konuyla ilgili CHP İlçe Başkanı Coşkun Karadağ, “Hak, hukuk, adalet. Bir gün mutlaka tesis edilecek. Azim, irade, mücadele ve doğru siyasi duruş mutlaka kazanacaktır. Yeşilöz dolum tesisinde mahkeme kazanımda emeği geçen, tüm aktivistlere başta İl Başkanımız Nusret Bayar’a, Antalya Milletvekillerimiz Rafet Zeybek’e ve Hüseyin Yıldız’a. Tüm bu süreçte davayı takip eden avukatlarımıza, Yeşilöz çevre gönüllülerine, çevre konusunda duyarlı çevreci sivil toplum kuruluşlarına, Alanya turizimcilerine, bölge halkına ve muhtarlarına, Yücel Uçur’a teşekkür ederim.” dedi. 
banner111
Anahtar Kelimeler

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Yap Yeni Üyelik

banner121

banner97

banner144

banner82

banner83

Alanya Ak Gençlik'ten kadınlara jest

Haberi Oku