Politika:
‘KENDİMİZE ZARAR VERİYORUZ'
Milliyetçi Hareket Partisi Konaklı Belde Başkanı Hilmi Uyar yaptığı açıklamada ülkenin üzerinde bir takım oyunlar oynandığını belirtti. Konuya dikkat çekmek istediğini belirten Uyar, “Biliyorsunuz 7 Haziran seçimlerinden bu tarafa Türkiye’nin üzerinde oyunlar oynanmaya çalışılıyor. Ne yazık ki Alanya’dan da şehit verdik. Dolayısıyla Alanya halkı diken üstünde duruyor” dedi.

SAĞDUYUYA DAVET ETTİ

Sosyal medya aracılığıyla PKK’ya ve teröre lanet yürüyüşü düzenleneceği dedikodusu yayıldığını belirten Uyar, “Buna istinaden Milliyetçi Hareket Partisi İlçe Başkanım Sayın Hilmi Er ve yönetici amirlerimiz 5 saat süren bir toplantı yaptılar ve yürüyüş yapılmayacak diye karar aldılar. En güzelini yaptılar ama vatandaşlarımız Facebook üzerinden bir balon uçurdular ve Alanya şuan ki duruma geldi. Bizler turizmden ekmek yiyen insanlarız, dolayısıyla kendimize zarar veriyoruz. Vatandaşlarımızı sağduyulu olmaya davet ediyorum” şeklinde konuştu.

Uyar açıklamasının son kısmında da “Yapılan yürüyüş kesinlikle ve kesinlikle MHP Alanya İlçe Teşkilatı’nın düzenlemiş olduğu bir yürüyüş değildir” dedi.

banner111

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Yap Yeni Üyelik

banner121

banner97

banner144

banner82

banner83

Alanya'da trafikte iftara yetişemeyenlere...

Haberi Oku