Politika:
Şehitlerimiz ve ailelerini ziyaret etti

 Kurban Bayramı vesilesiyle protokolle, partililerle ve vatandaşlarla bayramlaşan AK Parti Antalya Milletvekili Mustafa Köse, şehitlik ziyaretinde bulundu, şehit yakınlarıyla bir araya geldi. Arefe günü, İl Başkanı Rıza Sümer ve partililerle birlikte Uncalı şehitliğini ziyaret eden heyet, asker ve polis şehitlerine dua edip, mezarlarına karanfil bıraktı. Ziyaret için burada bulunan şehit yakınlarına başsağlığı dilendi, şehitlerimizin ruhlarına Fatihalar okundu.

Bayramda da İlçe Başkanı Yusuf İşeri ve Kepez İlçe teşkilatı ile birlikte Kepez Bölgesi’ndeki şehit ailelerini evlerinde ziyaret eden AK Parti Antalya Milletvekili Mustafa Köse, şehit yakınlarının bayramlarını tebrik etti. Köse ve beraberindekiler, Hakkari Çukurca’da şehit olan Ali Danıyar’ın anne ve babası, Şehit Polis memuru Mustafa Kılıç’ın eşi ve ailesini, Şırnak Uludere’de şehit düşen Mehmet Düzenli’nin ve Şehit Kazım Esmer’in evlerini ziyaret etti.
Vatan uğruna canlarını feda eden şehitleri ve onları yetiştirip kahraman birer evlat olarak vatana hediye eden yakınlarına her zaman minnet borçlu olduklarını belirten AK Parti Milletvekili Mustafa Köse, “Sizler, evlatlarınızla, eşlerinizle ne kadar gurur duysanız azdır. Onlar, vatan, millet, bayrak, mukaddesat uğruna memleketimizin birliği, dirliği, bölünmez bütünlüğü için gözlerini kırpmadan canlarını feda eden ve en yüce mertebe olan şehitlik mertebesine ulaşan kahramanlardır. Allah mekanlarını cennet, makamlarını âli (Yüce) eylesin. Şehitlerimizi de sizlere şefaatçi kılsın. Bizler ne yapsak, bu evlatlarımızın, böyle evlatlar yetiştirdiğiniz için sizlerin hakkınızı ödeyemeyiz” diye konuştu.
banner111
Anahtar Kelimeler
Mustafa Köse

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Yap Yeni Üyelik

banner84

banner121

banner97

banner144

banner82

banner151

banner83

İYİ Parti'den Alanya Adres'e ziyaret
İYİ Parti Antalya Milletvekili Adayları seçim çalışmalarına hız kesmeden devam ediyor. Ziyaretlerini...

Haberi Oku