Politika:
Toklu, bakan Soylu ile görüştü
Antalya 'daki temasları kapsamında AK Parti İl Başkanlığını ziyaret eden Süleyman Soylu teşkilat toplantısına katıldı. Toplantıda Toklu, bakan Soylu ile görüşme fırsatı buldu.

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, AK Parti Antalya İl Başkanlığında düzenlenen "İlçe Başkanları, belediye başkanları ve belediye meclis üyeleri toplantısı"nda, partisinin belediye başkanlarının şehirleşmenin ve belediye hizmetlerinin ne olduğunu bütün dünyaya anlatmaya çalıştığını söyledi.


Alanya İlçe Başkanı Mustafa Toklu'nun da katıldığı toplantıda Soylu, 21. asra baştan itibaren katkı koyan, emek sarf eden, üzer lerine gelinmesine rağmen korkmayan, cesaretini milletten alan, tarihin gösterdiği tecrübeleri hafızasında unutmadan çalışanların önemli olduğunu ifade etti.

Toplantıda Alanya'yıToklu ile birlikte gençlik kolları başkanı Cemal Yeniacun, kadın kolları başkan vekili Müge Öztekin, belediye meclis üyeleri, Ali Rıza Kayacı, Arif Tok, Meliha Aras Erdoğan, Paulina Müftüoğlu ve Muammer Özbudak temsil etti. Toklu, bakan Soylu ile görüşme şansı bulduğu toplantıda Alanya'ya ilişkin sohbet imkanı buldu. 
banner111
Anahtar Kelimeler

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Yap Yeni Üyelik

banner121

banner97

banner144

banner82

banner151

banner83

Yediği hız cezasıyla bölünmüş yollara...

Haberi Oku