Politika:
Toklu'dan Antalya'da çevreyolu zirvesi
AK Parti Alanya İlçe Başkanı Mustafa Toklu ve Alanya Belediye Meclis Üyesi Ali Rıza Kayacı, çevreyolunun ikinci etabının hızlanması ile ilgili görüşme gerçekleştirdiler.
Adalet ve Kalkınma Partisi (AK Parti) Alanya İlçe Başkanı Mustafa Toklu beraberinde Alanya Belediye Meclis Üyesi Ali Rıza Kayacı ile birlikte Karayolları Bölge Müdürü Arif Çobanoğlu ile bir görüşme gerçekleştirdi.
Başkan Toklu ve Meclis Üyesi Kayacı, çevre yolunun ikinci etabında yapılan çalışmalarla ilgili bilgi aldılar. Bölge Müdürü Arif Çobanoğlu, çevre yolu ile ilgili çalışmaların büyük bir titizlikle yürütüldüğünü belirtti. Yapılan görüşmeler doğrultusunda Alanya çevreyolu ikinci etabı ile ilgili süreç değerlendirilip yapılacak çalışmaların hızlanması adına girişimlerde bulunuldu.
Başkan Toklu görüşmeyi değerlendirerek, “Karayolları Bölge Müdürümüz Arif Çobanoğlu ile verimli bir görüşme gerçekleştirdik. Alanya’nın dört gözle beklediği çevre yolunun ikinci etabının çalışmalarının hızlandırılması ve bir an önce tamamlanması için gerekli görüşmeleri gerçekleştirdik. İnşallah ne kısa sürede çalışmaları tamamlayacak ve bu yolu Alanya ve bölge halkımıza kazandıracağız.” diye konuştu
Başkan Toklu çevre yolunun ilk etabında ve ikinci etabında büyük destekleri olan Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu ve Antalya milletvekillerine teşekkür etti. 
banner111
Anahtar Kelimeler

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Yap Yeni Üyelik

banner121

banner97

banner144

banner82

banner151

banner83

Alanya'da 4 bin 621 aileye 1.000'er...

Haberi Oku