Politika:
Toklu'dan partililerine önemli mesajlar
 Ak Parti Alanya İlçe Teşkilatı geniş katılımlı bir toplantı gerçekleştirerek yapılan ve yapılması planlanan çalışmaları değerlendirdi.
Adalet ve Kalkınma Partisi (Ak Parti) Alanya İlçe Teşkilatı geniş katılımlı bir toplantı gerçekleştirdi. İlçe Başkanı Mimar Mustafa Toklu, Yönetim Kurulu üyeleri,  Kadın ve gençlik kollarının tam kadro olarak katıldığı toplantıda son günlerde yapılan çalışmalar masaya yatırıldı.
İlçe Teşkilatı’nda bulunan Mevlüt Çavuşoğlu Konferans Salonu’nda gerçekleştirilen toplantıda parti mensupları seçimden sonraki süreçte yapılan çalışmalar anlatıldı. Daha sonrasında ise önümüzdeki dönemde yapılacak olan çalışmalar ele alındı. 
İlçe Başkanı Toklu, Antalya’da gerçekleştirilen İlçe Başkanları Toplantısı’nın ardından Alanya’ya dönerek İlçe Teşkilatının düzenlediği geniş katılımlı toplantıya başkanlık etti. Antalya’da alınan kararları parti mensuplarına aktaran Toklu, yapılan çalışmalarla ilgili bilgilendirme de bulundu. Ramazan ayında dur durak bilmeden vatandaşlarla buluştuklarını belirten Başkan Toklu, “Partide aktif olarak görev alan yönetim kurulu üyelerimiz, kadın ve gençlik kollarımızla bu tür geniş katılımlı yaptığımız toplantıların sayısını arttıracağız. Bu toplantılarda yaptığımız çalışmaları masaya yatırma fırsatı buluyor hem de önümüzdeki dönemde yapılacak olan projelerle ilgili fikir alışverişinde bulunuyoruz.  Bu çalışmaları el birliği ile yapıyoruz, yönetim kurulu üyesi arkadaşlarımıza bu vesileyle teşekkür ediyorum. Gencinden kadınına herkes büyük bir özveri gösteriyor, bu özveri de partimize daha başarılı günlere götürecektir.” dedi.

Toplantının son bölümünde de parti mensuplarının soruları yanıtlandı.
banner111
Anahtar Kelimeler

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Yap Yeni Üyelik

banner121

banner97

banner144

banner82

banner151

banner83

Alanya Ak Parti kampına sürpriz ziyaretçi!

Haberi Oku