Politika:
Türkdoğan'dan kongre öncesi önemli mesajlar
MHP Alanya İlçe Teşkilatı Olağan Genel Kurulu yarın Atatürk Spor Salonu’nda yapılacak. Tek listenin olacağı kongre saat 10.00’da başlayacak. Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Alanya İlçe Teşkilatı’nda kongre heyecanı yaşanıyor. İlçe Başkanı Mustafa Türkdoğan‘ın başkanlığında tek listeyle yapılacak kongre Pazar günü Zimbitlik Mevkii’ndeki Atatürk Spor Salonu’nda sabah saat 10.00’da başlayacak. Koronavirüs tedbirleri kapsamında tüm hazırlıkların yapıldığını ifade eden İlçe Başkanı Mustafa Türkdoğan, “İstikbal için birlik, istiklal için dirlik, kazanan Türkiye olacak şiarıyla Genel Başkanımız sayın Devlet Bahçeli’nin emir ve talimatları doğrultusunda başlayan kongre sürecimiz hayırlı olsun. Koronavirüs tedbirleri nedeniyle kongremize sadece delege ve davetli misafirler katılacak” dedi.

Başkan Türkdoğan, “Bu kongrede MHP İlçe Teşkilatımız inşallah büyüyerek ve güçlenerek taze kanla çıkacak. 4 yıllık görev süremizde Genel Başkanımız Sayın Devlet Bahçeli’nin emir ve talimatları doğrultusunda hareket ettik. Yol arkadaşlarımız olan yönetim kurulu üyelerimiz, belediye meclis üyelerimiz, belediye başkanımız ile birlikte gönül seferberliği yaparak hizmet ettik ve Cumhur İttifakı ile uyum içinde çalışarak belediye seçimini kazandık” ifadelerini kullandı.

MHP İlçe Teşkilatı’nın kongreden güçlenerek çıkarak daha güzel çalışmalara imza atacağını vurgulayan Türkdoğan, “Pazar günü saat 10.00’da Zimbitlik Mevkii’nde bulunan Atatürk Spor Salonu’nda kongremizi büyük bir olgunlukla gerçekleştireceğiz. MHP Genel Merkezi’nin yayınladığı genelge doğrultusunda bir kongre süreci gerçekleştiriyoruz. Ben her şeyden önce ülkücüyüm. Ülkücü şuura haiz bir partili olarak da MHP’de görev alınmaz, görev verilir düsturuyla bugüne kadar hareket ettik. Liderimiz, genel başkanımız ve genel merkezlerimizin emir ve talimatları doğrultusunda hareket ederiz. Şu an itibarıyla da görevimizin başındayız. İnşallah kongremizden sonra da Alanya İlçe Başkanı olarak görevimize devam edeceğiz” dedi. 
banner111
Anahtar Kelimeler

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Yap Yeni Üyelik

banner121

banner97

banner144

banner82

banner151

banner83

Başkan Yücel'den MHP'ye hayırlı...

Haberi Oku