Politika:
Türkdoğan yeni dönem için mesaj yayınladı
İşte Türkdoğan'ın o mesajı:

Sevgili öğrenciler, Değerli öğretmenler, anne ve babalar uzun bir tatilin ardından yeni bir eğitim-öğretim yılına başlamanın heyecanını yaşıyoruz. 2017-2018 eğitim-öğretim yılının huzur dolu, hoşgörü, sevgi ve dayanışma içerisinde geçirilmesi en büyük arzumuz.

Geleceğimizin teminatı siz sevgili öğrencilerimizin, okullarda aldığı eğitim ve bilgi ışığında ülkemizi çağdaş medeniyetler seviyesinin üzerine çıkaracaklarına inanıyoruz. Ülkemizin, ekonomi, bilim, sanayi, kültür, spor ve sosyal alanda dünyada adından söz ettirmesi siz öğrenciler, sizleri yetiştiren öğretmen ve anne babalarımız sayesinde olacaktır.

Geleceğimizin mimarları olan öğretmenlerimizden beklentimiz ise, Türk milletinin milli, ahlaki, manevi, tarihi ve kültürel değerlerini koruyan ve geliştiren, ailesini, vatanını, milletini seven ve daima yücelten, çalışkan bireyler yetiştirmeleridir. 

Bizlerin yeni öğretim yılında bu başarıları yakalamanın yanında en büyük amacımız, öğrencilerimizin ailesine, vatanına ve bayrağına bağlı, milli, manevi ve insani değerleri benimseyen, devletine karşı sorumluluklarını ve görevlerini bilen çağın gerekli bilgi ve donanımına sahip bireyler olarak yetişmeleridir.

Başarılarıyla eğitimde kendisinden söz ettiren Alanya'mız, yeni eğitim öğretim yılında da, öğretmenlerimizin rehberliğinde öğrencilerimizin gösterecekleri gayretler ile yeni başarılara imza atarak, eğitim kenti olarak adını üst sıralarda söz ettirmeye devam edecektir.

Bu duygu ve düşüncelerle sevgili öğrencilerimizin, öğretmenlerimizin ve velilerimizin 18 Eylül’de başlayacak olan yeni eğitim öğretim yılını ve İlköğretim haftasını kutluyor başarılı bir yıl diliyorum
banner111

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Yap Yeni Üyelik

banner84

banner121

banner97

banner144

banner82

banner151

banner83

Alanya'nın eski belde ve köyleri hangi...
İşte Alanya'nın eski belde ve köylerindeki Cumhurbaşkanlığı seçim sonuçları:

Haberi Oku