Politika:
Ülkücülerden 15 Temmuz mesajı
Gündoğdu'nun mesajı şu şekilde:

Yüce Türk Milletinin üzerinde oynanan kanlı senaryoların ardı arkası hiç bir zaman kesilmemiş, fakat daima muhtaç olduğu kudreti damarlarındaki asil kanda bulan şanlı milletimiz her türlü zorluğa gögüs germiş, bütün oyunları bertaraf etmiştir.
 1918'de Çanakkale'de kimlerle savaştıysak, 1980 de aynı cepheyle savaşmış, 2016'da yine karşımızda olan cephenin ismi değişmemiş sadece oyuncuları farklı, amaçları hep aynı olmuştur. Darbe gecesi bütün tehditlere rağmen, parti genel merkezimizden bir an olsun ayrılmayan Devlet diz çökmez anlayışı ile mücadele eden bilge liderimiz Devlet Bahçeli beyfendinin söylemiş olduğu gibi, 12 Eylül'de bizim çocuklar kazandı diyorlardı, çok şükür 15 Temmuz'da onların gayri meşru çocukları kaybetmiştir. Sözlerinden çok iyi anlıyoruz ki yüce Türk Milleti milenyum çağında vermiş olduğu kurtuluş mücadelesini kazanmıştır. 
Milliyetçi-Ülkücü hareketin bütün kadroları söz konusu vatan olduğu sürece yılmadan ve yıkılmadan, mücadelesini vermekten asla çekinmeyecektir.
 15 Temmuz'da bir takım hainlerin oyunları neticesinde kahraman Türk ordusunun karalanmasınada asla izin vermiyeceğiz! 
Bizler çok iyi biliyoruz ki; kahraman Türk ordusu hainlerin korkulu rüyası, Nene Hatun'un duası, Sultan Alparslan'ın sevdası, Gazi Mustafa Kemal'in mandacı zihneyete karşı dik duruşudur!
Ötüken ruhunun yeniden canlanmaya başladığı bugünlerde hainlere geçit vermeden, birliğimize ve dirliğimize zeval getirmeden, yüce Türk Milleti olarak mücadelemize devam edeceğiz. 
Herkes iyi bilmelidir ki; asil Türk Devletinin kuruluşunun direkleri hainler kafasına ardı arkasına inecektir! Sözlerimi liderimiz Devlet Bahçeli Beyfendinin şu sözleri ile sonlandırmak istiyorum: Devlet diz çökmez, devlet el de etekte öpmez.
banner111
Anahtar Kelimeler
15 Temmuz

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Yap Yeni Üyelik

banner84

banner121

banner97

banner144

banner82

banner151

banner83

Milletvekili Aydın: “İstikrarın güvencesi...
AK Parti Antalya Milletvekili İbrahim Aydın, AK Parti’nin 16 yıldır istikrarın güvencesi olduğunu söyledi....

Haberi Oku