Politika:
'Vatan Partisi olmasaydı bu darbe engellenemezdi'
İran’a resmi davetli olarak giden Perinçek, İran dönüşü ilk ziyaretini ve konferansını Alanya’da yaptı. Yoğun katılımın olduğu konferans saygı duruşu, İstiklal Marşıyla başladı. İlçe Başkanı Hasan Faruk Kurtoğlu’nun açış konuşmasının ardından Vatan Partisi Genel Başkanı Doğu Perinçek konferansına başladı.

Vatan Partisi Genel Başkanı Doğu Perinçek “Vatan Partisi 400 bin bildiri dağıtarak bu darbeden bahsetmişti. Bizzat Vatan Partisi Genel Başkanı, yöneticileri ve Genel Sekteri  bu darbenin Amerikancı olduğunu o gece açıklamışdı:

1.Bu kalkışma Amerikancı bir darbedir. Bu darbe FETÖ ve Gladyo’nun darbesidir. TSK ‘nın bu darbeyle hiçbir alakası yoktur.

2.Türk Ordusu bu işin içinde değil.

3.Bizzat Türk Ordusu -Türk milleti desteğiyle bu darbeyi ezecektir.

4.Vatan partisi görevinin başındadır. Vatan Partisi Olmasaydı Bu Darbe Engellenemezdi

Değerli Arkadaşlar bakın bu savaş devam ediyor. Kontrgerilla ve Gladyo’yu bu ülkeye Tansu Çiller,  Turgut Özal’lar yerleştirdi. Bu bir cemaat  ve o süreçte  2007 yılından başlayan Ergenekon ve  Balyoz tertipleriyle Orduyu ve  bizleri içeriye attılar.

Ve o özerklik getirecek anayasayla hem AKP hem CHP özerlik istiyordu. Ama yapamadılar. Yaptırmadık. Türk Halkı var, Vatan Partisi var.  Bütün varlığımızı Türk milletine emanet etmişiz. Bir yandan Tayyip Erdoğan var,  Bir yandan da FETÖ’yü ve PKK’yı kurtarmak için yürüyüş yapılıyor. Amerika Türk hükümetine ortak olamaz” dedi.

Vatan Partisi Genel Başkanı Doğu Perinçek’in açıklamasının detayları şöyle;

Alanya’mızın Değerli Öncüleri,

Manavgat’tan Alanya’dan Gelen Değerli Dostlar Sizleri Saygı ve Sevgi ile Selamlıyorum. Bağırarak “Adalet” istenmez. Türk Devletinin içine  yerleşenler. Nazlı Ilıcak diyorlar , bağırıyorlar “burada” diye. Yani o darbe devam ediyor .Yani PKK’yı ve FETÖ’yü kurtarma devam ediyor. Bütün hapishaneleri açacağız diyorlar. CHP  karar aldı. FETÖ ve PKK  ile önümüzdeki  seçimlerde ittifak yapacak. Geçti o günler Amerika’nın hükümet belirlediği günler geçti.  2015 yılının 7  Haziran seçimi %40 düşmüş, bunlardan ders çıkartalım.

Iğdır’da İl Genel Meclisi seçimi oldu. Bakın AKP oyu yükseltti. Vatan Partisi yükseldi. Neden, çünkü  FETÖ ve PKK terörü temizleniyor.  Sayın Kılıçdaroğlu ile görüştük. Suriye’yle, İran’la işbirliği yapacağız. Onların önünde terör sorunu yok. Sayın Kılaçdaroğlu 6 madde saydı ama içinde terör yok.

Değerli Arkadaşlar, 15 Temmuz’dan  yarın tam bir yıl geçmiş oluyor. Vatan Partisi 400 bin bildiri dağıtarak bu darbeden bahsetmişti. Bizzat Vatan Vartisi Genel Başkanı , yöneticileri ve Genel Sekteri  bu darbenin Amerikancı olduğunu o gece açıklamışlardır.

1.Bu kalkışma Amerikancı bir darbedir. Bu darbe FETÖ ve Gladyo’nun darbesidir. TSK ‘nın bu darbeyle hiçbir alakası yoktur.

2.Türk Ordusu bu işin içinde değil.

3.Bizzat Türk Ordusu -Türk milleti desteğiyle bu darbeyi ezecektir.

4.Vatan partisi görevinin başındadır

Hemen o gece Genel Kurmay’ı ele geçirmişler, medyayı ele geçirmişler, halkın televizyonu TRT’yi ele geçirmişler. Bu darbe Amerikancı bir darbedir. Bu bildiri değerli arkadaşlar sadece tavır değil aynı zamanda bir görevlilerini göreve çağırmadır. Yani Türk Ordusu senin görevin bu darbeyi ezmektir. O gece Cumhurbaşkanı’nı arıyorum telefonları kapalı ama Vatan Partisi’nin telefonları açık. Polislere mesajla “Bu  TSK’nın   darbesidir “diye mesajlar gidiyor bunları çağrılarımızla biz bertaraf ettik. Bu koşullarda Vatan Partisi tavır alıyor, bu darbe Türk Ordusu’nun darbesi değildir diyor. Halk darbeyi değil TSK’yı destekliyor. Bizim  yıllardır söylediğimiz Gladyo ve Konturgerilla  örgütleri, Türkiye’ye yuvalanmış bu grup Türkiye’yi ele geçirmek için 15 Temmuz günü harekete  geçti.

Vatan Partisi Olmasaydı Bu Darbe Engellenemezdi

2014 yılında  Silivri zindanlarının yıkılmasıyla plan bozuldu. Şimdi zindanlarda FETÖ terör örgütü var.Biz oradan çıkacaz  siz gireceksiniz , 40 yıldır bu Nato’nun Gladyosu bu Gladyo’yu temizleyin dedik. ve Vatan Partisi’nin daha o yıllardan söyledıklerini Türkiye yaşadı. “Bu darbeciler, PKK’yı ve FETÖ’yü kurtamaya geliyor” diyorduk. Bu güne gelelim.

Lafla Sözle Nasıl İkna  Edeceksiniz           

CHP tabanını  belki ikna edersiniz. Arkadaş bonzaiden bahsetti. CHP  tabanı PKK’nın ve FETÖ’nün iktidarını nasıl destekler. Yavaş yavaş  alıştırılıyor, biz CHP’ yi sarsıyoruz. Siz kimlerle yürüyorsunuz. Mehmet Ali Karasu, Cemil Bayik  kendileri gelemiyor adamlarını yolluyorlar. İşte bu bonzai içmektir. Biz CHP tabanının o yüzden omuzlarından tutuyoruz. PKK’yı destekliyorsunuz. Buraya gelmeden  Öncü Gençlik kampında eğtim verdim . Ve geçtiğimiz ayda yanlış bir araştırma sonucu içeriye giren Anıl Eren arkadaşımız var. 66 gün kaldı ve cezaevinden çıktı. 68 emniyet  amiri ile kalmış ve  sordum “Ne yapıyorlardı hapistekiler?” “Günde 8 saat namaz kılıyor ve beddua seansları yapıyorlar. Erdoğan’a ve Doğu Perinçek’e beddua ediyorlardı “dedi. İrtica içerde neye itiraz ediyorsunuz. Eli silahlı iltica içerde neye itiraz ediyorsunuz? Siz ilticanın savunucusu musunuz? Niye onları kurtarmayı çağıyorsunuz. Saddam “diktatör” git işgal et , Esat “katil” v.s Bakın biz İran’a giderken Almanya’nın yazısı çıktı Beşar Esad “zorbalık” ve “katliam” yaptı. diyor. Biz bu diktatör söyleminin anlamanı biliyoruz.

Şimdi iç cephede ve  dış cephede, cepheler  kurulmuş ortak bir söylem içeride  PKK’yla ve FETÖ’yle iktidar ol dışarda ikinci İsrail’i kurma planı,  İran’ı uyardık. Ey arkadaş yanında kurulacak olan Kürdistan değil ikinci İsrail’e komşu oluyorsunuz. Buradan bir tek Kürrdistan çıkar. Uyumayalım burada bize de verilen bonzai var. Tayyip Erdoğan düşmanlığı beyinlerde kelepçe olur. Tayyip Erdoğan bugün FETÖ ile PKK ile mücadele ediyor. Siz Tayyip Erdoğan’ın karşısına çıkarsanız hiçbir zaman onu yıkamasınız.

Vatanınızı Koruyacaksınız

Bir mahalle var orada vatansız solcuların mahallesi var iktidar olmaya çalışan. Biz orada değiliz. Biz Türk  milletinin yanındayız.  Bakın televizyon dizilerine Vatanım Sensin var, Söz var , Savaşçı  var . Aileler  bu dizileri izliyor.  Türk bayrağını gördüğü zaman ağlıyor. Afrin’de kim var YPG var PKK var ,yani onun arkasında kim var İsrail var. Bu Vatan Savaşı ya Türk milletinin  yanında olacaksın yada FETÖ ve  PKK  söylemlerinde. Bakın bazı afişler yapıldı. Ağlayan Mehmetçik afişleri bu afişleri PKK mı astı,  FETÖ  mü  astı Amerika  mı astı ?  Bakıyoruz köşesinde Cumhurbaşkanlığı amblemi. Sökün onları, Derhal İndirin O Afişleri!  Bugün Vatan Partisi’nin afişleri üzerine yapıştırılmaya başlanmış. Mehmetçik Cumhurbaşkanlığı tarafından asılan afişlerden rahatsız. Genel Kurmay Başkanlığı’nın  haberi Aydınlığın manşetinde.  Resmi makamlara başvurmuşlar afişlerin kaldırılması için , başlamasa bile Vatan Partisi var. Bu millete,  orduya sahip çıkacak bir Vatan Partisi var.

Vatan Savaşı veren askere moral verilir. Kim Türk Ordusunu zavallı gösterir. Komutanlar “vurun aslanlarım” diyor. O afişlerde bunlar yok ağlayan ve aşağılanan Mehmetçik var. Değerli Arkadaşlar Türkiye’nin büyük birikimi var. O birikim Atatürk devrimleriyle yaratılan birikimdir. Vatan Partisi o gelenekleri üstleniyor. ABD bizi “Savaş  Suçlusu” olarak tanımlıyor. Bütün varlığımızı  Türk milletine emanet etmişiz. Bir yandan Tayyip Erdoğan var,  Bir yandan da FETÖ’yü ve PKK’yı kurtarmak için yürüyüş yapılıyor. Amerika Türk hükümetine ortak olamaz.

Vatan Partisi’nin En Kaliteli Kadroları Var

Bugün  81 ilde örgütlü bir hale geldik. ABD okyanusun ötesinden  benim  iki  düşmanım var diyor, Vatan Partisi ve Tayyip Erdoğan. Önümüzdeki seçimde Tayyip Erdoğan Cumhurbaşkanı olamayacak. Buradan  Vatan Partisine üye olmayan bütün arkadaşları Vatan Partisi’ne üye olmaya davet ediyorum. Hepinizi saygıyla sevgiyle selamlıyorum.
banner111

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Yap Yeni Üyelik

banner84

banner121

banner97

banner144

banner82

banner151

banner83

Erdoğan’ın Antalya mitingine Büyükşehir’in...
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın Antalya mitingine Büyükşehir Belediyesi’nin projeleri damga vurdu....

Haberi Oku