Sağlık:
Alanya'da bir doktor ataması daha
Yeni binasıyla hizmet vermeye başlayan ALKÜ Alanya Eğitim ve Araştırma Hastanesi'ne Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı Yrd. Doç. Dr. Dilek Erdem atandı; 2 Mayıs 2017 Salı gününden itibaren hasta kabulüne başladı. Böylece Alanya EAH Kadın Hastalıkları ve Doğum Branşındaki hekim sayısı 8'e yükseldi.

Alanya Eğitim ve Araştırma Hastanesi ailesi günden güne büyüyor diyen Hastane Yöneticisi Dr. Tevfik Yazan; “Yeni gelen meslektaşlarımızla birlikte hastalarımıza en iyi ve en kaliteli sağlık hizmetini sunmak için hastane yönetimi olarak elimizden gelen gayreti göstermekteyiz. Hastalarımıza artık yeni açılan branşlarımız ve doktor sayımızla daha kaliteli hizmet sunma imkanı bulacağız. Hastalarımız artık Antalya’ya gitmek mecburiyetinde kalmayarak Alanya‘da tedavi olabileceklerdir. Bu vesileyle aramıza yeni katılan Yrd. Doç. Dr. Dilek Erdem’e de görevinde başarılar dilerim” dedi.   

Alanya EAH Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı Yrd. Doç. Dr. Dilek Erdem ise; “Alanya’da hastane yönetimiyle birlikte güzel çalışmalara imza atacağımıza inanıyorum. Kendimi burada yıllardır çalışıyor gibi hissediyorum. Bir hekim olarak gayem ve çabam Hastalarıma en iyi sağlık hizmetini nasıl verebilirim ve onlar için neler yapabilirimdir. Biz hekimler için hastalarımızın sağlığına kavuştuğunu görmek en büyük hediyedir” dedi.

Yrd. Doç. Dr. Dilek Erdem Kimdir?  

1965 yılında Aydın’da doğan Yrd. Doç. Dr. Dilek Erdem, evli ve 3 çocuk annesidir. Lisansını 1989 yılında Dokuz Eylül Üniversitesi Tıp Fakültesi’nde tamamlamıştır. 1989-1990 yılları arasında Giresun Görele Sağlık Ocağı’nda, 1990-1993 yılında Giresun Şebinkarahisar Devlet Hastanesi’nde 

Acil Servis bölümünde pratisyen hekim olarak çalışmıştır. 1993-1997 yılları arasında İzmir Atatürk Eğitim ve Araştırma Hastanesi-Kadın Hastalıkları ve Doğum Asistanı olarak, 1997-1998 yılında Karaman Devlet Hastanesi'nde, 1998-1999 yılında Giresun Şebinkarahisar Devlet Hastanesi’nde, 1999- 2008 yılında Mersin Anamur Devlet Hastanesi’nde, 2008-2009 yılında Diyarbakır Çermik  Devlet Hastanesi’nde Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı olarak görev yapmıştır. Yrd. Doç. Dr. Dilek Erdem, 2009- 2016 yılları arasında ise Başkent Üniversitesi Alanya Uygulama ve Araştırma Merkezi’nde çalışmıştır.

banner111

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Yap Yeni Üyelik

banner84

banner121

banner97

banner144

banner82

banner151

banner83

Sağlıklı bebek sahibi olmak için planlı...
Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı Op. Dr. Volkan Kurtaran, sağlıklı bir bebek sahibi olmak için planlı...

Haberi Oku