Sağlık:
Hasta yakınları için misafirhane müjdesi

 Akdeniz Böbrek Hastalıkları ve Organ Nakli Derneği Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Şahan, dernek üyeleri, yüz nakilli Turan Çolak ile diğer nakilli hastaların bulunduğu ziyarette organ nakli haftasına dikkat çekmek için Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Erol Gürpınar’a çiçek takdim ettiler.

Hasta yakınları için misafirhene müjdesi
Organ naklinin öneminden bahseden Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Erol Gürpınar, “Organ nakli üniversitemizin öncelikli alanlarından biri. Organ nakli hastaları için yakın zamanda hayata geçirmeyi planladığımız güzel projelerimiz var. Hasta yakınları için misafirhane yapmayı planlıyoruz, bu misafirhanede tedavi süreçleri uzun zaman alan organ nakli hastaları da faydalanabilecek. Yine organ nakli merkezimizin daha iyi hizmet verebilmesi için merkezimizi büyütüyoruz. Her zaman her konuda sizlerin yanındayız. Sizlere elimizden gelen her desteği vermeye hazırız.” diye konuştu.
Dernek Başkanı Mehmet Şahan, binlerce hastanın organ beklediğini hatırlatarak, “Herkes birer nakil adayı. Organ vermek birine can vermektir. Bu yüzden organ bağışı konusunda herkesi daha duyarlı olmaya davet ediyoruz.” dedi.

banner111
Anahtar Kelimeler
Misafirhane

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Yap Yeni Üyelik

banner84

banner121

banner97

banner144

banner82

banner151

banner83

ALKÜ'de şok! Doktorlar bile şaşırdı
Sırt ve karın ağrısı şikayeti ile ALKÜ Alanya Eğitim ve Araştırma Hastane’sine başvuran hasta Selim...

Haberi Oku