Sağlık:
Lakadamyalı'dan sağlık çalışanlarına teşekkür
ALKÜ Alanya Eğitim ve Araştırma Hastanesi Başhekimi Prof. Dr. Hüseyin Lakadamyalı Koronavirüs ile mücadele sürecinde özverili bir şekilde gece gündüz çalışan yardımcı sağlık personeline teşekkür belgesi taktim etti.

Tüm Dünya'yı etkisi altına alan Covit -19 ile mücadelede sağlık çalışanları ve yardımcı sağlık personelleri daha sağlıklı bir yaşam için gece gündüz demeden görevi başında yerini aldı. Hastanede yardımcı sağlık çalışanı olarak görevini icraa eden 9 kişiye özverili ve insan odaklı çalışmalarından dolayı temsili diğer arkadaşları adınada Prof. Dr. Lakadamyalı tarafından teşekkür belgeleri taktim edildi. Sağlık çalışanları " Yaptığımız işten dolayı taktir almak ve hastane yönetimimiz tarafından değer kılınması bizleri çok mutlu etmiştir. ALKÜ Alanya Eğitim ve Araştırma Hastanesi çatısı altında görevimizi yapıyor olmak ve bu hizmet halkasının zinciri olmaktan dolayı onur duymaktayız "diyerek duygularını dile getirdiler.
Prof. Dr. Hüseyin Lakadamyalı bu zorlu süreci hep birlikte üstesinden geldiklerinin altını çizerek üstün gayretleri ve hizmetlerinden dolayı herkese teşekkür etti. Prof. Dr. Lakadamyalı:" En güç koşullarda bile sağlık hizmetlerinin aksamaması adına her alanda insan üstü bir çaba harcadınız. Hep birlikte tuttuğumuz bu sağlık meşalesini daha iyi yerlere taşıyacağımıza inancım sonsuzdur. Sizlerin huzurunda da diğer sağlık çalışanlarımın her birine ayrı ayrı teşekkürü bir borç bilir başarılarının devamını dilerim "dedi. 
banner111
Anahtar Kelimeler

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Yap Yeni Üyelik

banner121

banner97

banner144

banner82

banner83

Başhekimden Alanya'nın Covid-19 raporu

Haberi Oku