Siyaset:
MHP 402 adayını daha açıkladı!

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Genel Başkan Yardımcısı Sadir Durmaz, 31 Mart'ta yapılacak yerel seçimlerde MHP listelerinden aday gösterilecek belediye başkan adaylarını açıkladı. Durmaz yaptığı yazılı açıklamada, "Milliyetçi Hareket Partisi Genel Merkezi seçim komisyonunun yapmış olduğu değerlendirme ve Genel Başkanımız Sayın Devlet Bahçeli Bey’in onayları sonucunda 31 Mart 2019 Mahalli İdareler Seçimlerinde bugün kesinleşen Belediye Başkan Adaylarımızın listesi aşağıdadır" dedi.

15 İLDE GÖSTERİLEN ADAYLAR

1 ADIYAMAN İL RIFAT ERDEM

 

2 AĞRI İL SERVET AL

 

3 ARTVİN İL MUSTAFA POLAT

 

4 BOLU İL İBRAHİM DOĞAN

 

5 HAKKARİ İL NEVZAT DOĞAN

 

6 MUŞ İL ŞEREFETTİN YATCİ

 

7 SİİRT İL MUZAFFER FURAT

 

8 SİNOP İL HASAN DEMİR

 

9 TOKAT İL ADNAN ÖZMEN

 

10 TUNCELİ İL MÜCELLA SALER

 

11 UŞAK İL MUHAMMET FATİH ERDOĞAN

 

12 BATMAN İL HAYRETTİN BEKTAŞ

 

13 ŞIRNAK İL BAHAR CAVLAK

 

14 KİLİS İL ÖMER YABANCI

 

15 DÜZCE İL ERDOĞAN BIYIK

 

İLÇELERDE GÖSTERİLEN ADAYLAR

 

16 ADIYAMAN BESNİ İLÇE KENAN POLAT

 

17 ADIYAMAN ÇELİKHAN İLÇE ABDURRAHMAN YAYLAGÜL

 

18 ADIYAMAN GÖLBAŞI İLÇE KAMBER ÖZTÜRK

 

19 ADIYAMAN KAHTA İLÇE SIRAÇ ASLAN

 

20 ADIYAMAN SAMSAT İLÇE SADIK ÖZTÜRK

 

21 ADIYAMAN SİNCİK İLÇE AHMET GENCİZ

 

22 ADIYAMAN TUT İLÇE HASAN ŞAHAN

 

23 AFYONKARAHİSAR ÇOBANLAR İLÇE ALİ SARITAŞ

 

24 AFYONKARAHİSAR HOCALAR İLÇE DOĞAN DEMİR

 

25 AFYONKARAHİSAR İSCEHİSAR İLÇE BAHTİYAR AŞKIN

 

26 AFYONKARAHİSAR SULTANDAĞI İLÇE TACETTİN DAMLARKAYA

 

27 AFYONKARAHİSAR ŞUHUT İLÇE İBRAHLİM YILDIZ

 

28 AĞRI DİYADİN İLÇE AHMET ŞİMŞEK

 

29 AĞRI DOĞUBAYAZIT İLÇE FEYYAZ BİLEN

 

30 AĞRI ELEŞKİRT İLÇE MEHMET FATİH YERLİKAYA

 

31 AĞRI HAMUR İLÇE YAKUP GÜNER

 

32 AĞRI PATNOS İLÇE AYDIN ŞİMŞEK

 

33 AĞRI TAŞLIÇAY İLÇE SİNAN AYDEMİR

 

34 AĞRI TUTAK İLÇE COŞKUN AKBABA

 

35 AMASYA GÖYNÜCEK İLÇE KADİR FATİH ERDOĞAN

 

36 AMASYA GÜMÜŞHACIKÖY İLÇE ADNAN TORUN

 

37 AMASYA SULUOVA İLÇE YAŞAR TANCI

 

38 ARTVİN MURGUL İLÇE HAKAN İNAN

 

39 ARTVİN ŞAVŞAT İLÇE TANER AKGÜMÜŞ

 

40 ARTVİN YUSUFELİ İLÇE ERDAL DEMİRCİ

 

41 BİNGÖL ADAKLI İLÇE ERDAL ALMALI

 

42 BİTLİS GÜROYMAK İLÇE HAKAN AZBAY

 

43 BİTLİS HİZAN İLÇE RAMAZAN ŞİMŞEK

 

44 BİTLİS MUTKİ İLÇE DOĞAN UYANIK

 

45 BOLU DÖRTDİVAN İLÇE DURMUŞ ÜNAL

 

46 BOLU GEREDE İLÇE RAMAZAN GÜLER

 

47 BOLU GÖYNÜK İLÇE AHMET ÇANKAYA

 

48 BOLU MENGEN İLÇE ALİ BUDAK

 

49 BOLU SEBEN İLÇE HAKAN CANKURTARAN

 

50 BURDUR AĞLASUN İLÇE MEHMET TURGUT

 

51 BURDUR ÇAVDIR İLÇE SÜLEYMAN KAYACAN

 

52 ÇANAKKALE BAYRAMİÇ İLÇE ŞUAYİP BAŞARAN

 

53 ÇANAKKALE BİGA İLÇE ENVER KOÇ

 

54 ÇANAKKALE ECEABAT İLÇE ENGİN DERSE

 

55 ÇANAKKALE EZİNE İLÇE ALİ TEVFİK AYTİMURER

 

56 ÇANAKKALE GÖKÇEADA İLÇE ERTAN ERDOĞAN

 

57 ÇANAKKALE LAPSEKİ İLÇE ADEM BALTA

 

58 ÇANAKKALE YENİCE İLÇE LEVENT AKYOL

 

59 ÇANKIRI ATKARACALAR İLÇE ALİRAZA KÜÇÜKKUTLU

 

60 ÇANKIRI ÇERKEŞ İLÇE HÜSEYİN ERDOĞAN

 

61 ÇANKIRI KORGUN İLÇE HASAN HÜSEYİN KOZAN

 

62 ÇANKIRI KURŞUNLU İLÇE HÜDAİ HAMDİ BÜYÜKPOYRAZ

 

63 ÇANKIRI ORTA İLÇE YUNUS YARIMKAYA

 

64 ÇANKIRI YAPRAKLI İLÇE ÖMER GÜNGÖR

 

65 ÇORUM ALACA İLÇE SACİT KAĞIZMAN

 

66 ÇORUM BOĞAZKALE İLÇE MESUT OCAKLI

 

67 ÇORUM İSKİLİP İLÇE ALİ SÜLÜK

 

68 ÇORUM KARGI İLÇE RECEP BOLPAÇA

 

69 ÇORUM OĞUZLAR İLÇE OĞUZ HANTAL

 

70 ÇORUM ORTAKÖY İLÇE NECİP ERDEMİRCİ

 

71 ÇORUM OSMANCIK İLÇE AHMET GELGÖR

 

72 ÇORUM SUNGURLU İLÇE ŞABAN KÖYHANOĞLU

 

73 ÇORUM UĞURLUDAĞ İLÇE CEMAL SAĞIR

 

74 EDİRNE KEŞAN İLÇE HÜSEYİN YILDIRIM

 

75 EDİRNE MERİÇ İLÇE MEHMET CAN ÖZTARAK

 

76 ELAZIĞ SİVRİCE İLÇE TURGAY GÜNDOĞAN

 

77 ELAZIĞ KEBAN İLÇE AHMET TURAN ÖZCAN

 

78 ERZİNCAN İLİÇ İLÇE HAMZA BURAN

 

79 ERZİNCAN KEMALİYE İLÇE MEHMET KARAMAN

 

80 ERZİNCAN ÜZÜMLÜ İLÇE ŞEREF ORUÇ

 

81 GİRESUN EYNESİL İLÇE EMRE KEMAL

 

82 GİRESUN GÜCE İLÇE YÜKSEL GEÇGEL

 

83 GİRESUN ŞEBİNKARAHİSAR İLÇE MURAT BÖLÜK

 

84 GİRESUN YAĞLIDERE İLÇE YAŞAR İBİŞ

 

85 GÜMÜŞHANE KÜRTÜN İLÇE ENVER ŞEN

 

86 HAKKARİ DERECİK İLÇE ERKAN KAYA

 

87 HAKKARİ ŞEMDİNLİ İLÇE AHMET AYDIN

 

88 HAKKARİ YÜKSEKOVA İLÇE BEYAZ TUNÇ ORAL

 

89 ISPARTA ATABEY İLÇE AZİZ ERASLAN

 

90 ISPARTA GELENDOST İLÇE ÖMER KOLBAŞI

 

91 ISPARTA SENİRKENT İLÇE ALİ KALAY

 

92 ISPARTA ULUBORLU İLÇE ALİ İHSAN AKAR

 

93 İSTANBUL BEŞİKTAŞ İLÇE SERKAN TOPER

 

94 İSTANBUL MALTEPE İLÇE AHMET BAYKAN

 

95 İSTANBUL SİLİVRİ İLÇE VOLKAN YILMAZ

 

96 KARS AKYAKA İLÇE GÜRSOY ÇAPIK

 

97 KARS DİGOR İLÇE SELÇUK BALCI

 

98 KARS SARIKAMIŞ İLÇE HARUN HAYALİ

 

99 KARS SELİM İLÇE YUSUF YEKE

 

100 KARS SUSUZ İLÇE ADEM CAN DAYSAL

 

101 KASTAMONU ABANA İLÇE ERHAN ÖZGÜR

 

102 KASTAMONU ARAÇ İLÇE FİKRİ YAZAN

 

103 KASTAMONU AZDAVAY İLÇE AKİF ÖZDEMİR

 

104 KASTAMONU CİDE İLÇE AHMET ÇAKMAK

 

105 KASTAMONU ÇATALZEYTİN İLÇE AHMET DEMİR

 

106 KASTAMONU DADAY İLÇE MEHMET KILIÇ

 

107 KASTAMONU DOĞANYURT İLÇE HAKKI ÇOLAK

 

108 KASTAMONU HANÖNÜ İLÇE HASAN BASRİ YÜCEL

 

109 KASTAMONU KÜRE İLÇE SERKAN SEVİNÇ

 

110 KASTAMONU PINARBAŞI İLÇE ASLAN ALTUNTAŞ

 

111 KASTAMONU SEYDİLER İLÇE MEHMET ERDOĞAN

 

112 KASTAMONU TAŞKÖPRÜ İLÇE ABDULLAH ÇATAL

 

113 KASTAMONU TOSYA İLÇE VOLKAN KAVAKLIGİL

 

114 KIRKLARELİ BABAESKİ İLÇE RECEP ÖZCAN

 

115 KIRKLARELİ KOFÇAZ İLÇE AYCAN ELMAZ

 

116 KIRKLARELİ LÜLEBURGAZ İLÇE ARMAĞAN AYYILDIZ

 

117 KIRŞEHİR BOZTEPE İLÇE MUSA CEYLAN

 

118 KIRŞEHİR KAMAN İLÇE KENAN ALVAN

 

119 KÜTAHYA EMET İLÇE HALİL TUNA

 

120 KÜTAHYA TAVŞANLI İLÇE KAZIM BAYRAM

 

121 MUŞ BULANIK İLÇE İZZET AKGÖL

 

122 MUŞ HASKÖY İLÇE CEMAL ORBAY

 

123 MUŞ KORKUT İLÇE ENES YUMLU

 

124 MUŞ MALAZGİRT İLÇE CELAL ŞAHİN TEKİN

 

125 MUŞ VARTO İLÇE SULHATTİN KARAKURT

 

126 NEVŞEHİR GÜLŞEHİR İLÇE ŞENGEZER KÜRK

 

127 NEVŞEHİR HACIBEKTAŞ İLÇE ÇAĞDAŞ OZAN GÜNEŞ

 

128 NİĞDE ALTUNHİSAR İLÇE VEDAT KİRAZCI

 

129 NİĞDE BOR İLÇE MUSTAFA TECİMER

 

130 NİĞDE ÇAMARDI İLÇE MEHMET ALAKUŞ

 

131 RİZE PAZAR İLÇE GÜLŞAH BİLALOĞULLARI

 

132 SİİRT BAYKAN İLÇE HASAN SÖYÜNCÜ

 

133 SİİRT ERUH İLÇE BAYRAM DEMİR

 

134 SİİRT KURTALAN İLÇE BEDİRHAN LALE

 

135 SİİRT PERVARİ İLÇE MEHMET SAİT KANDEMİR

 

136 SİİRT ŞİRVAN İLÇE DENİZ CELLEK

 

137 SİİRT TİLLO İLÇE FATİH ATUN

 

138 SİNOP AYANCIK İLÇE ÖZAY ÇETİN

 

139 SİNOP BOYABAT İLÇE ŞÜKRÜ KAYA

 

140 SİNOP DİKMEN İLÇE VEDAT DAĞLI

 

141 SİNOP DURAĞAN İLÇE FEHMİ DALKILIÇ

 

142 SİNOP ERFELEK İLÇE ABDURRAHMAN GÜLEN

 

143 SİNOP GERZE İLÇE KERİM ULUSOY

 

144 SİNOP SARAYDÜZÜ İLÇE İBRAHİM KANBER

 

145 SİVAS AKINCILAR İLÇE MURAT SEVİNÇ

 

146 SİVAS ULAŞ İLÇE TURAN İLBEY

 

147 SİVAS YILDIZELİ İLÇE OZAN ERCAN

 

148 SİVAS ZARA İLÇE FATİH ÇELİK

 

149 TOKAT ALMUS İLÇE BEKİR ÖZER

 

150 TOKAT ARTOVA İLÇE MAHMUT GÜLHAN

 

151 TOKAT BAŞÇİFTLİK İLÇE MUSTAFA ÖZTÜRK

 

152 TOKAT ERBAA İLÇE ERTUĞRUL KARAGÖL

 

153 TOKAT NİKSAR İLÇE DURAN YADİGAR

 

154 TOKAT REŞADİYE İLÇE MUSTAFA ŞAHİN

 

155 TOKAT TURHAL İLÇE GÖKHAN BOZKURT

 

156 TUNCELİ ÇEMİŞGEZEK İLÇE HAKAN GÖKALP

 

157 TUNCELİ HOZAT İLÇE ZÜLEYHA FIRAT KUZU

 

158 TUNCELİ MAZGİRT İLÇE AYHAN YILMAZ

 

159 TUNCELİ NAZIMİYE İLÇE NİYAZİ KORKMAZ

 

160 TUNCELİ OVACIK İLÇE HALUK SUPHİ GÜLKAYA

 

161 TUNCELİ PERTEK İLÇE MEHMET AYHAN

 

162 TUNCELİ PÜLÜMÜR İLÇE REFİYE DANIŞ ERDEM

 

163 YOZGAT AKDAĞMADENİ İLÇE NEZİH YALÇIN

 

164 YOZGAT SARAYKENT İLÇE İDRİS ÖĞEL

 

165 YOZGAT SORGUN İLÇE MUSTAFA ERKUT EKİNCİ

 

166 YOZGAT ŞEFAATLİ İLÇE AHMET DEMİREL

 

167 ZONGULDAK ALAPLI İLÇE ALİ DEMİR

 

168 ZONGULDAK ÇAYCUMA İLÇE HAYDAR ORUÇ

 

169 ZONGULDAK DEVREK İLÇE AHMET AKDEMİR

 

170 ZONGULDAK GÖKÇEBEY İLÇE ADEM AYVACIK

 

171 ZONGULDAK KDZ.EREĞLİ İLÇE TELAT ŞEKER

 

172 ZONGULDAK KİLİMLİ İLÇE FATİH KALDIRIM

 

173 ZONGULDAK KOZLU İLÇE MURAT GÜLSEVER

 

174 AKSARAY AĞAÇÖREN İLÇE YAŞAR BEKLEVİÇ

 

175 AKSARAY GÜLAĞAÇ İLÇE AHMET SİNGİN

 

176 AKSARAY GÜZELYURT İLÇE SADULLAH ER

 

177 AKSARAY SARIYAHŞİ İLÇE İBRAHİM KAZANCI

 

178 AKSARAY SULTANHANI İLÇE MEHMET ÇAKIR

 

179 KARAMAN ERMENEK İLÇE EMEL ÖZTÜRK

 

180 KARAMAN SARIVELİLER İLÇE HAKAN ÇOŞGUNER

 

181 KIRIKKALE ÇELEBİ İLÇE YILDIRIM ULAŞ

 

182 BATMAN BEŞİRİ İLÇE HAMİT YILDIZ

 

183 BATMAN GERCÜŞ İLÇE YAŞAR KESKİN

 

184 BATMAN HASANKEYF İLÇE EMİNE YEŞİM BİL

 

185 BATMAN KOZLUK İLÇE SAMİ BİÇER

 

186 BATMAN SASON İLÇE MUHAMMED FATİH AÇIK

 

187 ŞIRNAK BEYTÜŞŞEBAP İLÇE HAFİZE UCAR

 

188 ŞIRNAK GÜÇLÜKONAK İLÇE DOĞAN NAS

 

189 ŞIRNAK İDİL İLÇE MEHMET ALİ DAĞ

 

190 ŞIRNAK SİLOPİ İLÇE DOĞAN ÖKTEN

 

191 ŞIRNAK ULUDERE İLÇE NAZMİ AKYÜREK

 

192 BARTIN AMASRA İLÇE ASIM SOYDAN

 

193 BARTIN ULUS İLÇE SEVGİ ÜNAL

 

194 ARDAHAN ÇILDIR İLÇE OZAN AKTEMUR

 

195 ARDAHAN DAMAL İLÇE TAMER TAN

 

196 ARDAHAN HANAK İLÇE TORAMAN HÜRİŞANOĞLU

 

197 ARDAHAN POSOF İLÇE CEVDET DEMİR

 

198 IĞDIR ARALIK İLÇE CAFER AKKA

 

199 YALOVA ÇINARCIK İLÇE HARUN YORULMAZ

 

200 YALOVA ÇİFTLİKKÖY İLÇE İSA YILMAZ

 

201 YALOVA TERMAL İLÇE BURAK SEVENGİL

 

202 KARABÜK EFLANİ İLÇE HÜSNÜ AKIN

 

203 KARABÜK ESKİPAZAR İLÇE HÜSEYİN DÖNMEZ

 

204 KARABÜK YENİCE İLÇE ZEKİ ÇAYLI

 

205 KİLİS ELBEYLİ İLÇE SUAT KEMAL ÖZKAN

 

206 KİLİS MUSABEYLİ İLÇE İHSAN ÖLMEZ

 

207 KİLİS POLATELİ İLÇE HAKKI KILIÇ

 

208 DÜZCE GÖLYAKA İLÇE MURAT ALTINDAL

 

209 ADIYAMAN MERKEZ KÖMÜR BELDE ABDULLAH ÖZAVCİ

 

210 ADIYAMAN MERKEZ YAYLAKONAK BELDE ATİLLA AKAN

 

211 ADIYAMAN BESNİ KESMETEPE BELDE EMİR KILIÇ

 

212 ADIYAMAN BESNİ KÖSECELİ BELDE AYDIN ORHAN

 

213 ADIYAMAN BESNİ SUVARLI BELDE HASAN BOZKAYA

 

214 ADIYAMAN BESNİ ŞAMBAYAT BELDE NECATİ DEMİREL

 

215 ADIYAMAN ÇELİKHAN PINARBAŞI BELDE BURHAN AYAZ

 

216 ADIYAMAN GÖLBAŞI BALKAR BELDE MEHMET EMİN ŞEKER

 

217 ADIYAMAN GÖLBAŞI BELÖREN BELDE ENVER ÇİÇEK

 

218 ADIYAMAN GÖLBAŞI HARMANLI BELDE SİYAMİ YILDIRIM

 

219 ADIYAMAN SİNCİK İNLİCE BELDE ABUBEKİR ÜMÜRHAN

 

220 AFYONKARAHİSAR MERKEZ BEYYAZI BELDE ASIM ALTINTAŞ

 

221 AFYONKARAHİSAR MERKEZ KOCATEPE BELDE MUSTAFA ÇINGIRAK

 

222 AFYONKARAHİSAR MERKEZ ÇAYIRBAĞ BELDE ALİ ÇALIŞIR

 

223 AFYONKARAHİSAR MERKEZ DEĞİRMENAYVALI BELDE EROL BARUTCU

 

224 AFYONKARAHİSAR MERKEZ ERKMEN BELDE MUHAMMED BAYRAM

 

225 AFYONKARAHİSAR MERKEZ GEBECELER BELDE CENGİZ YAŞAR

 

226 AFYONKARAHİSAR MERKEZ NURİBEY BELDE ABDULLAH ÇAKMAK

 

227 AFYONKARAHİSAR MERKEZ SALAR BELDE GAZİ AVŞAR

 

228 AFYONKARAHİSAR MERKEZ SUSUZ BELDE İBRAHİM IŞILAK

 

229 AFYONKARAHİSAR MERKEZ SÜLÜMENLİ BELDE BASRİ ÜZÜMÖZÜ

 

230 AFYONKARAHİSAR MERKEZ SÜLÜN BELDE ŞÜKRÜ BACAK

 

231 AFYONKARAHİSAR BOLVADİN ÖZBURUN BELDE AHMET ERİKÇİ

 

232 AFYONKARAHİSAR ÇAY KARAMIKKARACAÖREN BELDE MUHTEREM ALGÜL

 

233 AFYONKARAHİSAR ÇOBANLAR KOCAÖZ BELDE MUSA KAMIŞÇI

 

234 AFYONKARAHİSAR DİNAR HAYDARLI BELDE FERİYAT ATEŞ

 

235 AFYONKARAHİSAR DİNAR TATARLI BELDE BAYRAM KARTAL

 

236 AFYONKARAHİSAR EMİRDAĞ GÖMÜ BELDE RAMAZAN ERYILDIZ

 

237 AFYONKARAHİSAR İHSANİYE DÖĞER BELDE MEHMET DEMİREL

 

238 AFYONKARAHİSAR İHSANİYE GAZLIGÖL BELDE MUSTAFA GÜNGÖR

 

239 AFYONKARAHİSAR İSCEHİSAR SEYDİLER BELDE HASAN HÜSEYİN TOKDEMİR

 

240 AFYONKARAHİSAR SİNANPAŞA AKÖREN BELDE VEYSEL DAYAN

 

241 AFYONKARAHİSAR SİNANPAŞA DÜZAĞAÇ BELDE HÜSEYİN IŞIK

 

242 AFYONKARAHİSAR SİNANPAŞA KILIÇARSLAN BELDE HALİL ÇELEBİ

 

243 AFYONKARAHİSAR SİNANPAŞA SERBAN BELDE VEDAT KÖSE

 

244 AFYONKARAHİSAR SİNANPAŞA TINAZTEPE BELDE İSMAİL KARAGÖZ

 

245 AFYONKARAHİSAR SULTANDAĞI YEŞİLÇİFTLİK BELDE ÖZKAN ALKIN

 

246 AĞRI ELEŞKİRT TAHİR BELDE HALİS DURSUN

 

247 AĞRI ELEŞKİRT YAYLADÜZÜ BELDE HAKİM TAŞDEMİR

 

248 AĞRI ELEŞKİRT YÜCEKAPI BELDE OĞUZHAN MURAT

 

249 AĞRI PATNOS DEDELİ BELDE AHMET IŞIK

 

250 BAYBURT MERKEZ ARPALI BELDE AYDIN IRMAK

 

251 BİTLİS MERKEZ YOLALAN BELDE MEMDUH DENİZ

 

252 BİTLİS ADİLCEVAZ AYDINLAR BELDE TEKİN DURSUN

 

253 BİTLİS AHLAT OVAKIŞLA BELDE İLHAMİ GÖKBULAK

 

254 BİTLİS GÜROYMAK GÖLBAŞI BELDE ETEM SOLMAZ

 

255 BİTLİS GÜROYMAK GÜNKIRI BELDE ÖMER AYLÜÇTARHAN

 

256 BİTLİS MUTKİ KAVAKBAŞI BELDE BURAK GÜLEK

 

257 BURDUR ÇAVDIR SÖĞÜT BELDE AYHAN YURDASİPER

 

258 ÇANAKKALE MERKEZ KEPEZ BELDE SERKAN ÖN

 

259 ÇANAKKALE AYVACIK KÜÇÜKKUYU BELDE GALİP DEMİR

 

260 ÇANAKKALE EZİNE GEYİKLİ BELDE DOĞAN LABAR

 

261 ÇANAKKALE GELİBOLU EVREŞE BELDE FATİH ERER

 

262 ÇANAKKALE LAPSEKİ ÇARDAK BELDE MEHMET UYANIK

 

263 ÇANAKKALE LAPSEKİ UMURBEY BELDE ALİYE ERTOPÇU

 

264 ÇANAKKALE YENİCE KALKIM BELDE ÖZGÜR DEMİRTAŞ

 

265 ÇANKIRI ATKARACALAR ÇARDAKLI BELDE OSMAN ÇİĞDEM

 

266 ÇANKIRI ÇERKEŞ SAÇAK BELDE İSA YAZIBAŞI

 

267 ÇANKIRI ORTA YAYLAKENT BELDE MURAT ÇAVUŞ

 

268 EDİRNE KEŞAN BEĞENDİK BELDE HÜSEYİN ŞENTÜRK

 

269 ERZİNCAN MERKEZ ÇAĞLAYAN BELDE SEYİT BATTAL TOSUN

 

270 ERZİNCAN MERKEZ MOLLAKÖY BELDE HÜSEYİN AYTEKİN

 

271 ERZİNCAN MERKEZ YAYLABAŞI BELDE MUSTAFA CANPOLAT

 

272 ERZİNCAN ÜZÜMLÜ ALTINBAŞAK BELDE ÖMERCAN KARATEPE

 

273 GİRESUN BULANCAK AYDINDERE BELDE ÖMER AYDOĞDU

 

274 GİRESUN BULANCAK KOVANLIK BELDE SEFA ARTUL

 

275 GİRESUN GÖRELE ÇAVUŞLU BELDE ENVER ORKUN ŞEN

 

276 GÜMÜŞHANE KELKİT DEREDOLU BELDE ÖKKEŞ ALKAN

 

277 GÜMÜŞHANE KELKİT ÜNLÜPINAR BELDE ŞERİF ÖZER

 

278 GÜMÜŞHANE KÜRTÜN ÖZKÜRTÜN BELDE YAKUP TURGUT

 

279 HAKKARİ MERKEZ DURANKAYA BELDE HAMİT ALTUN

 

280 ISPARTA KEÇİBORLU SENİR BELDE TAYFUN BORAZANCI

 

281 ISPARTA SENİRKENT BÜYÜKKABACA BELDE MUSTAFA DURMUŞ

 

282 ISPARTA YALVAÇ HÜYÜKLÜ BELDE HASAN YILDIZ

 

283 KARS DİGOR DAĞPINAR BELDE ATALAY TAZEGÜL

 

284 KIRKLARELİ DEMİRKÖY İĞNEADA BELDE MURAT BABAT

 

285 KIRKLARELİ VİZE KIYIKÖY BELDE İSMAİL GÖK

 

286 KÜTAHYA GEDİZ ESKİGEDİZ BELDE MUSTAFA ARSLAN

 

287 KÜTAHYA SİMAV AKDAĞ BELDE İSMAİL YILDIZ

 

288 KÜTAHYA SİMAV GÜNEY BELDE AHMET ÇAVDAR

 

289 KÜTAHYA SİMAV KUŞU BELDE MURAT GÜNTAŞ

 

290 KÜTAHYA SİMAV NAŞA BELDE MEHMET ÖZDEMİR

 

291 KÜTAHYA TAVŞANLI BALIKÖY BELDE AHMET ARTUN

 

292 KÜTAHYA TAVŞANLI KURUÇAY BELDE SERKAN AKTAŞLI

 

293 KÜTAHYA TAVŞANLI TEPECİK BELDE ALİ ÇAKIR

 

294 KÜTAHYA TAVŞANLI TUNÇBİLEK BELDE MUSTAFA DÜZGÜN

 

295 MUŞ MERKEZ KARAAĞAÇLI BELDE YAKUP TOLAN

 

296 MUŞ MERKEZ KIRKÖY BELDE BİLAL ŞAHİN

 

297 MUŞ MERKEZ KIZILAĞAÇ BELDE KENAN YİĞİT

 

298 MUŞ MERKEZ KONUKBEKLER BELDE FATİH GÜNDOĞDU

 

299 MUŞ MERKEZ SERİNOVA BELDE ŞAH İSMAİL YALINKILIÇ

 

300 MUŞ MERKEZ SUNGU BELDE YAŞAR TAN

 

301 MUŞ MERKEZ YAYGIN BELDE EMRAH GÖZCÜ

 

302 MUŞ MERKEZ YEŞİLOVA(YAĞCILAR) BELDE İNAN YİĞİT

 

303 MUŞ BULANIK ELMAKAYA BELDE BİRKAN MAMAK

 

304 MUŞ BULANIK ERENTEPE BELDE ABDURRAHMAN DAŞDEMİR

 

305 MUŞ BULANIK RÜSTEMGEDİK BELDE VOLKAN DURMUŞ

 

306 MUŞ BULANIK SARIPINAR BELDE OKTAY AKDENİZ

 

307 MUŞ BULANIK UZGÖRÜR BELDE ÜNAL SEMERCİ

 

308 MUŞ BULANIK YONCALI BELDE ERDİNÇ POLAT

 

309 MUŞ HASKÖY DÜZKIŞLA BELDE ÇETİN ONGÜR

 

310 MUŞ KORKUT ALTINOVA BELDE EMRAH SÖYLEMEZ

 

311 MUŞ MALAZGİRT KONAKKURAN BELDE ERCAN DEMİRELLİ

 

312 NEVŞEHİR MERKEZ ÇAT BELDE NİHAT ÇETİN

 

313 NEVŞEHİR MERKEZ KAVAK BELDE FERİDUN BAĞCI

 

314 NEVŞEHİR AVANOS ÇALIŞ BELDE İLHAMİ ASLAN

 

315 NEVŞEHİR AVANOS KALABA BELDE ÜMİT KÖROĞLU

 

316 NEVŞEHİR AVANOS ÖZKONAK BELDE MUSTAFA ERTÜRK

 

317 NİĞDE MERKEZ DEĞİRMENLİ BELDE RECEP DİNÇER

 

318 NİĞDE MERKEZ DÜNDARLI BELDE İRFAN ÇIKAN

 

319 NİĞDE MERKEZ SAZLICA BELDE CEM YILMAZ

 

320 NİĞDE MERKEZ YEŞİLGÖLCÜK BELDE RAMAZAN ÖZDEN

 

321 NİĞDE ALTUNHİSAR KARAKAPI BELDE BAYRAM BOZKUŞ

 

322 NİĞDE ALTUNHİSAR KEÇİKALESİ BELDE LÜTFİ ÖZTÜRK

 

323 RİZE ARDEŞEN TUNCA BELDE MUHAMMET ÇEBİ

 

324 SİİRT MERKEZ GÖKÇEBAĞ BELDE CASIM BALIK

 

325 SİİRT BAYKAN ATABAĞI BELDE BURHAN CANBULAT

 

326 SİİRT BAYKAN VEYSELKARANİ BELDE ABDULLAH AYMAN

 

327 SİİRT KURTALAN KAYABAĞLAR BELDE HÜSEYİN PEKTAŞ

 

328 SİVAS MERKEZ YILDIZ BELDE MUSTAFA ÖZTÜRK

 

329 SİVAS YILDIZELİ GÜNEYKAYA BELDE HASAN ERÇOBAN

 

330 TOKAT MERKEZ ÇAMLIBEL BELDE UFUK ER

 

331 TOKAT MERKEZ ÇAT BELDE MUSTAFA ÇOŞAR

 

332 TOKAT MERKEZ EMİRSEYİT BELDE HÜSEYİN SAĞDIÇ

 

333 TOKAT MERKEZ GÜRYILDIZ BELDE MUSTAFA ÖZER

 

334 TOKAT ALMUS ÇEVRELİ BELDE SADİERTAN SOYSAL

 

335 TOKAT BAŞÇİFTLİK HATİPLİ BELDE MURAT CENGİZ

 

336 TOKAT ERBAA TANOBA BELDE VURAL ÖZDEMİR

 

337 TOKAT NİKSAR GÜRÇEŞME BELDE ŞEVKET YÜCEL

 

338 TOKAT NİKSAR YOLKONAK BELDE SÜLEYMAN ÖZGÜR

 

339 TOKAT PAZAR ÜZÜMÖREN BELDE ALİ ÇAĞLAR

 

340 TOKAT REŞADİYE BAYDARLI BELDE SITKI KARACA

 

341 TUNCELİ MAZGİRT AKPAZAR BELDE MEHMET DAĞ

 

342 YOZGAT AKDAĞMADENİ BELEKÇİHAN BELDE FİKRET KAÇIRAL

 

343 YOZGAT AKDAĞMADENİ OLUKÖZÜ BELDE HASAN AYDINSOY

 

344 YOZGAT AKDAĞMADENİ UMUTLU BELDE MEHMET ÜNAL

 

345 YOZGAT BOĞAZLIYAN YAMAÇLI BELDE MUSA GEÇİMLİ

 

346 YOZGAT BOĞAZLIYAN YENİPAZAR BELDE ŞABAN SAN

 

347 YOZGAT ÇAYIRALAN KONUKLAR BELDE ERKAN ŞAHAN

 

348 YOZGAT ÇEKEREK ÖZÜKAVAK BELDE ÇETİN BAYAZİT

 

349 YOZGAT SARAYKENT DEDEFAKILI BELDE İRFAN KARABULUT

 

350 YOZGAT SARIKAYA KARAYAKUP BELDE METİN KARAMAN

 

351 YOZGAT SORGUN ARAPLI BELDE ADEM ERTUĞRUL

 

352 YOZGAT SORGUN BAHADIN BELDE GÖKHAN ÖZDEMİR

 

353 YOZGAT SORGUN EYMİR BELDE MUSTAFA KATIRANCI

 

354 YOZGAT SORGUN DOĞANKENT BELDE İBRAHİM AYGÜL

 

355 YOZGAT KADIŞEHRİ HALIKÖY BELDE HÜSEYİN MURAT

 

356 ZONGULDAK MERKEZ BEYCUMA BELDE ERDİNÇ BIÇAKÇI

 

357 ZONGULDAK MERKEZ ELVANPAZARCIK BELDE ERDEM AKGÖZ

 

358 ZONGULDAK MERKEZ KARAMAN BELDE CEVDET ALADAĞ

 

359 ZONGULDAK ALAPLI GÜMELİ BELDE ŞİNASİ BİLGEN

 

360 ZONGULDAK ÇAYCUMA FİLYOS BELDE KIVANÇ CANKURT

 

361 ZONGULDAK ÇAYCUMA KARAPINAR BELDE İSA YURTSEVEN

 

362 ZONGULDAK ÇAYCUMA NEBİOĞLU BELDE FATİH YILDIRIM

 

363 ZONGULDAK ÇAYCUMA PERŞEMBE BELDE SEMİH AYDIN

 

364 ZONGULDAK ÇAYCUMA SALTUKOVA BELDE ERSİN AKSOY

 

365 ZONGULDAK DEVREK ÇAYDEĞİRMENİ BELDE KERİM PİLAVCI

 

366 ZONGULDAK GÖKÇEBEY BAKACAKKADI BELDE RAMAZAN AYDEMİR

 

367 ZONGULDAK KDZ.EREĞLİ GÜLÜÇ BELDE ATİLLA TARIK SEMİZ

 

368 ZONGULDAK KDZ.EREĞLİ KANDİLLİ BELDE TUNCAY AYDIN

 

369 ZONGULDAK KDZ.EREĞLİ ORMANLI BELDE TACETTİN ALDIRMAZ

 

370 ZONGULDAK KİLİMLİ ÇATALAĞZI BELDE YAVUZ PALABAŞ

 

371 ZONGULDAK KİLİMLİ GELİK BELDE FAHRETTİN KAVŞUR

 

372 ZONGULDAK KİLİMLİ MUSLU BELDE FATİH ACAR

 

373 AKSARAY MERKEZ BAĞLIKAYA BELDE DURSUN ESER

 

374 AKSARAY MERKEZ HELVADERE BELDE ARİF BELLİKLİ

 

375 AKSARAY MERKEZ SAĞLIK BELDE HÜSEYİN MUTLU

 

376 AKSARAY MERKEZ TAŞPINAR BELDE RAMAZAN SEVİNÇ

 

377 AKSARAY MERKEZ YEŞİLTEPE BELDE KADİRHAN KARAMAN

 

378 AKSARAY GÜLAĞAÇ DEMİRCİ BELDE RAMAZAN ÖZER

 

379 AKSARAY GÜLAĞAÇ SARATLI BELDE BÜLENT KIYAK

 

380 KARAMAN ERMENEK GÜNEYYURT BELDE AHMET ARI

 

381 KARAMAN SARIVELİLER GÖKTEPE BELDE MEHMET YAKIN

 

382 KIRIKKALE DELİCE ÇERİKLİ BELDE YAŞAR BALKAŞ

 

383 BATMAN MERKEZ BALPINAR BELDE ŞAHİN PEYÇİ

 

384 BATMAN BEŞİRİ İKİKÖPRÜ BELDE VEYSEL DEMİRSOY

 

385 BATMAN GERCÜŞ KAYAPINAR BELDE ZÜKRÜLLAH ÇELİKAL

 

386 BATMAN KOZLUK BEKİRHAN BELDE OKAN ÇETİN

 

387 BATMAN SASON YÜCEBAĞ BELDE AHMET HALİT AÇIK

 

388 ŞIRNAK MERKEZ KASRİK BELDE CELAL GÜNGÖR

 

389 ŞIRNAK GÜÇLÜKONAK FINDIK BELDE AHMET İLHAN

 

390 ŞIRNAK İDİL KARALAR BELDE NEVAF DEMİREL

 

391 ŞIRNAK İDİL SIRTKÖY BELDE AHMET YILDIRIM

 

392 ŞIRNAK SİLOPİ ÇALIŞKAN BELDE AYHAN KURTAY

 

393 ŞIRNAK SİLOPİ GÖRÜMLÜ BELDE SELİM ERGİN

 

394 ŞIRNAK ULUDERE HİLAL BELDE ABDULAZİZ BENEK

 

395 ŞIRNAK ULUDERE ŞENOBA BELDE HASAN BABAT

 

396 ŞIRNAK ULUDERE UZUNGEÇİT BELDE KEMAL BAYRAM

 

397 YALOVA ALTINOVA KAYTAZDERE BELDE ARSLAN ÇEVİK

 

398 YALOVA ALTINOVA SUBAŞI BELDE İSRAFİL AKBAŞ

 

399 YALOVA ÇINARCIK KORU BELDE SEDAT SEÇGİN

 

400 YALOVA ÇİFTLİKKÖY TAŞKÖPRÜ BELDE MURAT MEMİŞ

 

401 DÜZCE MERKEZ BEYKÖY BELDE ORHAN ARSLAN

 

402 DÜZCE MERKEZ BOĞAZİÇİ BELDE İLYAS DANIŞ

banner111

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Yap Yeni Üyelik

banner121

banner97

banner144

banner82

banner151

banner83

Sönmez oyunu Konaklı’da kullandı
İYİ Parti Alanya İlçe Başkanı Yücel Apaydın ve Millet İttifakı’nın İYİ Parti’den Alanya Belediye...

Haberi Oku