Alanya'da hokey fırtınası esti
Türkiye Hokey Federasyonu tarafından Alanya’nın ev sahipliğinde, Alanya Atatürk Spor Salonu’nda gerçekleştirilen erkekler Salon Hokeyi 2020 – 2021 Süper Lig Müsabakaları bu gün oynanan final karşılaşmalarıyla sona erdi. Günlerdir büyük bir heyecanla devam eden ve geçtiğimiz hafta kadınlar süper lig karşılaşmalarında, Alanya Stars Hokey Kulübü 2. olmuştu.

Erkekler Salon Süper lig Müsabakalarında ise 10 farklı takımın mücadelesi sonucunda Alanya'yı temsil eden Alanya Stars Hokey Kulübü yarışmaları 5. olarak tamamladı. Erkekler Salon Süper lig Müsabakaları sonucunda şampiyon, Gaziantep Polisgücü olurken; Kahramanmaraş Türkoğlu Belediyesi Hokey kulübü 2. oldu.
Dereceye giren takımlar ödüllerini, Alanya Gençlik Spor İlçe Müdürü Nazif Emre Kıldırgıcı, Türkiye Hokey Federasyonu yönetim kurulu üyesi, Alanya Stars Hokey Kulübü Yönetim Kurulu Başkanı Mahir Oktay, Hasan Dişkaya, Türkiye Hokey Federasyonu Genel Sekreteri Taylan Mert’in elinden aldılar.
ÇALIŞMALARIMIZA DEVAM EDECEĞİZ
Alanya Stars Hokey Kulübü yönetim kurulu başkanı Mahir Oktay ödül töreninden sonra yaptığı kısa açıklamada: ‘’Türkiye Hokey Federasyonu tarafından düzenlenen Hokey Müsabakalarını Alanya’mızın ev sahipliğinde gerçekleştirdik. Samimiyetle ifade etmeliyim ki, müsabakaların Alanya'nın ev sahipliğinde gerçekleştirilmesi, bizler için ayrı bir gurur vesilesidir. Gerek kadınlar, gerekse erkekler karşılaşmalarında müsabakalara katılan tüm takımlarımızın her biri olağan üstü performanslar sergilediler. Teknik ekipler dahil dereceye giren takımları ve tüm sporcularımızı kutluyorum. Hokey müsabakalarının Alanya’da yapılıyor olmasını ne kadar önemsiyorsak, verilen destekleri de bir o kadar önemsiyoruz. Bu anlamda özellikle Alanya kaymakamımız Dr. Fatih Ürkmezer, Belediye başkanımız Adem Murat Yücel , Alanya Gençlik Spor İlçe Müdürü Nazif Emre Kıldırgıcı ve Türkiye Hokey Federasyonu başkanı Sadık Karakan başta olmak üzere, Alanya Stars Hokey Kulübü yönetim kurulu üyelerimize ve desteklerini esirgemeyen, katkı sağlayan dostlarımıza Türk sporu adına, Alanya’mız adına bir kez daha en samimi duygularımla teşekkür ediyorum. Önümüzdeki sezon için çalışmalarımıza çok daha iyi olabilmek adına en üst seviyeden devam edeceğiz’’dedi. 
banner111
Anahtar Kelimeler

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Yap Yeni Üyelik

banner121

banner97

banner144

banner82

banner151

banner83

Alanyaspor maçının hakemi belli oldu

Haberi Oku