Alanyaspor için bir araya geldiler
“Haydi Alanya! Kombineni al kulübüne sahip çık” sloganıyla Alanya Belediyesi Meclis Salonu’nda gerçekleşen toplantıya Alanya Kaymakamı Mustafa Harputlu, Alanya Belediye Başkanı Adem Murat Yücel, Alanyaspor Kulüp Başkanı Hasan Çavuşoğlu, yönetim kurulu üyeleri ve sivil toplum kuruluşları katıldı. Alanyaspor’un yeni sezon öncesi kombine kart satışı ve passolig dağılımının konuşulduğu toplantıda, taraftarların konuyla ilgili bilinçlendirilmesi gerektiği üzerinde duruldu.

ÇAVUŞOĞLU’NDAN LAVROV ÖRNEĞİ

Alanyaspor Kulüp Başkanı Hasan Çavuşoğlu, Alanyaspor’un şehrin tanıtımında önemli bir rol oynadığını vurgularken şunları söyledi; “Alanyasporumuz bu şehir için önemli bir tanıtım markasıdır. Rusya Dışişleri Bakanı Sayın Sergey Lavrov, kendisine hediye ettiğim Alanyaspor formasıyla futbol oynuyor. Herkesin sempatisini kazanan bu takıma, şehir olarak sahip çıkmalıyız.” dedi.
BAŞKAN YÜCEL: “SÜPER LİG’İN DEĞERİNİ KAYBETMEDEN BİLELİM”

Alanya Belediye Başkanı Adem Murat Yücel, yapmış olduğu konuşmada Süper Lig’in değerinin bilinmesi gerektiğini söyledi. Başkan Yücel; “Alanyasporumuz son yıllarda göstermiş olduğu müthiş çıkışla bizleri gururlandırmaya devam ediyor. Geçtiğimiz sezon Süper Lig’e çıkan takımımız, başarılı bir sezon geçirerek bu ligde kalıcı olduğunu herkese gösterdi. Bizlere bu süreçte düşen en büyük görev, bu ortak değeri yaşamak ve yaşatmak. Şehir olarak Süper Lig’in değerini kaybetmeden önce bilmeliyiz ki değerimizi koruyup yaşatabilelim.” dedi.
 HARPUTLU: “BU BİRLİK BERABERLİK DEVAM ETMELİ”

Alanya Belediyesi Meclis Salonu’nda gerçekleşen toplantıya başkanlık eden Alanya Kaymakamı Mustafa Harputlu, yapmış olduğu konuşmada Alanya için Alanyaspor’un büyük bir değer olduğunu vurgularken şunları söyledi; “Alanya için Alanyaspor önemli ve büyük bir değer. Bu şehre güzellik katan önemli bir marka. Bugün buradaki birlik ve beraberlik gösteriyor ki bu şehirdeki güzellikler artarak devam edecek. Biz bu birlikteliği sürdürdükçe Alanyaspor da büyüyerek gelişmeye devam edecektir.”

BELEDİYE VE ALANYASPOR ARASINDA PROTOKOL İMZALANDI

Alanya Belediye Başkanı Adem Murat Yücel, Alanya Belediyesi’nde çalışan personelin kombine kart alımı ile ilgili Alanyaspor Başkanı Hasan Çavuşoğlu ile ortak bir protokole imza attı. Bahçeşehir Okulları Stadyumu’nda bulunan Kuzey ve Güney Kale Arkası ile Maraton tribünlerini kapsayan protokolle birlikte kombine kart almak isteyen Alanya belediye personeline yaklaşık %33 oranında indirim yapılacağı açıklandı.
ÇAVUŞOĞLU’NDAN BAŞKAN YÜCEL’E STORE TEŞEKKÜRÜ

Alanyaspor Kulüp Başkanı Hasan Çavuşoğlu Alanya Kaymakamlığı’nın önüne yapılması planlanan “Alanyaspor Store” için Alanya Belediye Başkanı Adem Murat Yücel’e desteklerinden dolayı teşekkür etti. Süper Lig’de 2. sezonunu geçirecek olan Alanyaspor’un lisanslı ürünlerinin satılacağı Alanyaspor Store için bütün hazırlıkların tamamlandığını belirten Kulüp Başkanı Hasan Çavuşoğlu, mağazanın önümüzdeki günlerde hizmete açılacağını söyledi.  

banner111

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Yap Yeni Üyelik

banner84

banner121

banner97

banner144

banner82

banner151

banner83

Alanyaspor sahaya çıkıyor
Aytemiz Alanyaspor Süper Lig temsilcisi Yeni Malatyaspor ile haızrlık maçı yapacak.

Haberi Oku