Kick Boks Şampiyonları Alanya'ya geliyor
Geçtiğimiz yıl Mayıs ve Eylül aylarında Alanya’da 2 uluslararası Kick Boks K1 Şampiyonası düzenleyen Alanya, bu yıl 3.’sünü düzenleyeceği organizasyonu Alanya Açık Hava Tiyatrosu’nda gerçekleştirecek. 17 Haziran 2018 Pazar günü saat 20:00’de başlayacak organizasyona Türkiye ve Dünya’nın değişik ülkelerinden 22 sporcu katılacak.

Do Fighter’s Spor Kulübü tarafından düzenlenen ve Antalya Büyükşehir Belediyesi’nin ana sponsorluğunda gerçekleştirilecek olan organizasyona, Türkiye, Almanya, Belçika, Lüksamburg, Letonya, Irak, İran, Azerbaycan, Fas ve Hırvatistan’dan kendi sikletlerinde Dünya’da isim yapmış Kick Boks sporcuları katılacak. Türk ve yabancı sporcuların bir birine rakip olacağı gece televizyondan da canlı yayınlanacak.

Organizasyon komitesi üyesi ve Milli Takım Antrenörü İrfan Berme, yaptığı açıklamada, “Alanya’da bugüne kadar birçok uluslar arası organizasyon düzenledik. Dünya’nın tanıdığı birçok sporcuyu ilçeye getirdik. Dünya’da ses getiren bu organizasyonların 3.’sünü de 17 Haziran’da yapacağız. Bu spor gecesinde Türk Sporcularımız yabancı sporcularla önemli müsabakalar yapacak. Çok renkli ve çekişmeli geçecek olan organizasyona tüm halkımızı bekliyoruz.“ dedi. 
banner111
Anahtar Kelimeler

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Yap Yeni Üyelik

banner121

banner97

banner144

banner82

banner151

banner83

ADD'den Levent Uğur'a teşekkür plaketi

Haberi Oku