Konya'ya AK Gençlik uğurladı

 Adalet ve Kalkınma Partisi (Ak Parti) Alanya İlçe Yönetimi, Aytemiz Alanyaspor'un Eskrim Şubesi sporcularını Konya'da yapılacak olan Konya Eskrim Açık Turnuvasına yolcu ettiler. Cengiz Aydoğan Tesislerinden yola çıkan genç sporcuları yalnız bırakmayan Ak Parti İlçe Teşkilatı yöneticileri eskrim sporcularına başarılar dileyerek, moral verdiler.

Aytemiz Alanyaspor Eksrim Şubesi Baş Antrenörü Leyla Azizova, Koordinatör Yardımcısı ve İdari İşler Sorumlusu Adanan Gökmen ve 18 sporcu Türkiye Eskrim Federasyonu tarafından Konya'nın Selçuklu İlçesinde düzenlenecek olan Konya Eskrim Açık Turnuvasına katılarak ilçemizi temsil edecekler.  Bin 411 sporcunun katılacağı bu önemli turnuva 9 Eylül tarihine kadar sürecek.

Aytemiz Alanyaspor Kulübünün Alanya için büyük bir değer olduğunun altını çizen Ak Parti Alanya İlçe Teşkilatı Başkan Yardımcısı Hüseyin Uçkaya, "Sadece futbol değil her alanda Alanyasporlu sporculara destek olmaya devam ediyoruz. Eskrim Kulübü'nün genç sporcularını Konya'da yapılacak olan turnuvaya yolcu ettik ve hepsine tek tek başarılar diledik. Sporcularımızın turnuvadan başarılı sonuçlarla döneceğine ve bizi gururlandıracaklarına inanıyoruz." dedi.

Eskrim Şubesi Baş Antrenörü Leyla Azizova ve sporcular turnuva öncesi gördükleri bu destekten dolayı Ak Parti İlçe Yönetim Kurulu Üyelerine teşekkür ettiler.

banner111
Anahtar Kelimeler
Ak Parti

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Yap Yeni Üyelik

banner121

banner97

banner144

banner82

banner151

banner83

Bülent Yıldırım ve Serkan Çınar'ın...
Türkiye Futbol Federasyonu (TFF) Merkez Hakem Kurulu (MHK), 2019-2020 futbol sezonunda görev yapacak hakemleri...

Haberi Oku