Turizm:
Alanya Sunprıme Otelleri Türkiye'nin gururu oldu

 Sunprime, Thomas Cook’un önemli konsept ve markalarından birisi. Kalite performans puanı yıl boyunca Sunprime otellerinde konaklayan misafirlerle yapılan detaylı bir anketin neticesinde oluşuyor ve sıralama buna göre yapılıyor. Türkiye ve Türk turizmcileri açısından son derece zorlu geçen bir sezonun ardından iki Türk otelinin Yunanistan ve İspanya’da bulunan birçok Sunprime otelini geride bırakarak misafirlerini memnun etmede gösterdikleri başarı ve özveri Thomas Cook yöneticileri tarafından da övgü ve minnettarlıkla karşılandı. Türk turizmcilerinin her koşulda misafir memnuniyetine vermiş oldukları önem bir kez daha tescillenmiş oldu.


‘ANKETLERLE BELİRLENİYOR’

Konuyla ilgili açıklama yapan Sunprime C-Lounge Hotel Genel Müdürü Şükrü Cimrin, “Yıl boyunca kalite ve performansa göre misafir anketleri yapılıyor. Ciddi bir algoritması var. Böylesine zor sezonda birçok İspanyol otelini ve Akdeniz çanağındaki diğer Sunprime otellerini geride bırakmak bizler için son derece sevindirici ve motive edici” dedi.

‘2017 İÇİN UMUT VERİYOR’

Sunprime Alanya Beach Genel Koordinatörü Ekrem Curnal ise “Misafir memnuniyetini Türkiye turizminin içinde bulunduğu şartlara rağmen en üst düzeyde tutarak bu ödülleri almak ve dünyadaki diğer Sunprime Otelleri arasında ilk 3’e girmiş olmak bizim için gurur verici. Bizlere katkıda bulunan ve çalışan arkadaşlara çok teşekkür etmek istiyorum. 2017 sezonu için de umut verici oldu. İnşallah önümüzdeki yıllarda da özellikle servis kalitesinde üst sıralarda olacağız” dedi.

banner111
Anahtar Kelimeler
Turizm

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Yap Yeni Üyelik

banner84

banner121

banner97

banner144

banner82

banner151

banner83

Bakan Eroğlu: "Bu yıl 15 milyon turist...
Orman ve Su İşleri Bakanı Veysel Eroğlu, Antalya'ya bu yıl 15 milyon turist beklediklerini ifade ederek,...

Haberi Oku