Turizm:
HİNTLİ TURİZMCİLERDEN BÖLGEMİZE BÜYÜK İLGİ
Türkiye turizm heyeti ilk etkinliğini Hindistan’ın Mumbai şehrinde gerçekleştirdi. Kültür ve Turizm Bakanlığı, TÜROFED, TÜRSAB ve THY yetkililerinin yanı sıra Türkiye’den 14 seyahat acentesi ile 4 otelin katılım gösterdiği etkinliğe yaklaşık 200 Hintli seyahat acentası yetkilisi ilgi gösterdi.

TÜRKİYE’Yİ TANITTILAR

Mumbai Leela Hotel’de organize edilen etkinlik Türkiye Mumbai Başkonsolosu Erdal Sabri Ergen ve TÜROFED Yönetim Kurulu Üyesi Gülçin Güner’in yaptığı açılış konuşması ile başladı. Açılış konuşmalarının ardından Türkiye’yi tanıtan sunumlar gerçekleştirildi. Sunum ve tanıtımların ardından Türkiye heyeti Hintli turizmcilerle birebir görüşmeler yaparak yapılabilecek işbirlikleri hakkında görüş alışverişinde bulundu.

ORGANİZASYON MEMNUN ETTİ

Türk ve Hintli turizmciler yapılan organizasyondan duydukları memnuniyeti dile getirdi. Türkiye heyeti Hindistan’daki ikinci çalışmasını 7 Ekim 2015 tarihinde Yeni Delhi’deki The İmperial Hotel’de gerçekleştirecek. Yeni Delhi Büyükelçisi Burak Akçapar’ın katılıp destek vereceği organizasyonda Hintli acenta yetkilileri Türkiye’yi yakından tanıyacak.
banner111

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Yap Yeni Üyelik

banner121

banner97

banner144

banner82

banner83

Alanya'da 2 otel o listede

Haberi Oku