Turizm:
Merakla beklenen turizm fuarı başladı

 Türkiye holünün açılışını Kültür ve Turizm Bakanı Numan Kurtulmuş’un yaptığı dev fuar, 15 Mart akşamı sona erecek. ALTAV Yöneticileri ile beraber ALTSO Yönetim Kurulu Üyesi Ali Kamburoğlu’nun da yer aldığı çok sayıda Alanyalı turizmci, bugün başlayan MITT Moskova Turizm Fuarı’nda Alanya tanıtımına başladı

Fuarda yer alan Alanya standında Alanya’ya özgü hediyelikler, tanıtım argümanları yer alıyor. Fuarı ziyaret eden Dışişleri Bakanımız Mevlüt Çavuşoğlu, turizmcilerle görüş alışverişinde bulundu.

KAMBUROĞLU: “ELİMİZİ TAŞIN ALTINA KOYUYORUZ”

Fuarı değerlendiren ALTSO Yönetim Kurulu Üyesi Ali Kamburoğlu, Alanya standına büyük ilginin olduğunu söyledi. ALTSO Yönetimi olarak yurt içi ve yurt dışı tanıtım faaliyetlerine büyük önem verdiklerini belirten Kamburoğlu, “Göreve geldiğimiz günden bu yana elimizi taşın altına koyduk. Alanya’mızın kalkınması için her türlü projeye destek verdik. Tanıtım çalışmalarında etkin rol aldık. Elimizi taşın altına koyduk, koymaya da devam edeceğiz. Burada turizmciler beraber gayet güzel çalışma ortamı bulduk. Fuarın Alanya’mız ve ülke turizmimize hayırlı olmasını dilerim” dedi.

Kamburoğlu ayrıca, fuarı ziyaret eden ülkemizin Rusya Büyükelçisi Hüseyin Diriöz ile de görüşerek, turizm sezonunu değerlendirdi.
banner111

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Yap Yeni Üyelik

banner121

banner97

banner144

banner82

banner151

banner83

HESTOUREX 2019 için geri sayım başladı
4-7 Nisan tarihlerinde EXPO Center’da Cumhurbaşkanlığının himayesinde kapılarını açacak olan HESTOUREX...

Haberi Oku