banner203

Gökhan Sipahioğlu'ndan düğün paylaşımlarına dava

Gökhan Sipahioğlu'ndan düğün paylaşımlarına dava

CHP İlçe Başkan Yardımcısı Gökhan Sipahioğlu, düğünü öncesi Çırağan Sarayı’ndaki merasim görüntülerine yönelik yapılan eleştirilere ve görüntüleri Bakan Çavuşoğlu’nun kızının düğünü şeklinde paylaşan CHP eski milletvekili Yarkadaş’a dava açacağını belirtti.


Hafta sonu Türkler Mahallesi’ndeki Lonicera Resort SPA Hotel'de muhteşem bir merasim ile Neslihan Tuluk’la evlenen Gökhan Sipahioğlu, düğün öncesi İstanbul Çırağan Sarayı’nda kına gecesi ve çeyiz töreni görüntüleri üzerinden yapılan eleştiriler üzerine harekete geçti. 


CHP’Lİ YARKADAŞ’TAN BÜYÜK POT


Görüntüleri, CHP eski milletvekili Barış Yarkadaş, Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu’nun kızı Eylül İrem Çavuşoğlu’nun düğün töreni öncesine ait görüntüler şeklinde paylaşarak AK Partili yöneticilere yönelik ‘ihtişam’ eleştirisinde bulundu. 


SİPAHİOĞLU: BOŞ KONUŞMAYI BIRAK

banner111


Sipahioğlu, bu paylaşımın üzerine Yarkadaş’a “Boş konuşmayı bırak. Düğün benim. Ben CHP Alanya İlçe Başkan Yardımcısıyım. Seni yalan haberlerden dolayı dava edeceğim. Siyaset yaptığını mı zannediyorsun” şeklinde tepki gösterdi. Sipahioğlu ayrıca “Sosyal paylaşım sitelerinde özel hayatımızı ihlal edici şekilde yapılan tüm paylaşımlarla alakalı yasal yollara başvuracağımızı kamuoyuna saygıyla duyururuz” şeklinde uyarıda bulundu. 


ÖZÜR MESAJI YAYINLAMADI


Yaşanan bu gelişmelerin ardından Sipahioğlu ve Çavuşoğlu aileleri ile görüştüğünü belirten Yarkadaş, “Az önce paylaştığım videoyu sildim. Çünkü video Çavuşoğlu'nun kızının değil yeğeninin (Gökhan Sipahioğlu) düğünü öncesi çekilmiş” diyerek düğün törenlerinin aynı güne denk gelmesinden dolayı videoların karıştığını söyledi.

Güncelleme Tarihi: 19 Ekim 2021, 07:44

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner84

banner97

banner121

banner82

banner83