Bölge:
Başkanlardan saldırıya kınama

 Manavgat Esnaf ve Sanatkarlar Kredi Kefalet Kooperatifi hizmet binasında Kooperatif Müdürü Salim Aksoy’a geçmiş olsun ziyaretinde bulunan oda başkanları ve sivil toplum kuruluşu temsilcileri yapılan saldırıyı kınarken, saldırının fail veya faillerinin en kısa sürede bulunacağına inandıklarını dile getirdiler. 

Manavgat Esnaf ve Sanatkarlar Kredi Kefalet Kooperatifi Başkanı Nazif Bıyıklıoğlu, Salim Aksoy’un kimliği belirsiz bir kişinin saldırısına maruz kaldığını belirterek “Yapılan iğrenç saldırı kooperatifimize, yönetim ve disiplin kurulumuza yapıldığı aşikardır. Bu tür zorbalıklar, kaba kuvvet ancak cahil insanların, eğitimsiz kişilerin başvuracağı yöntemlerdir. Bu saldırının faillerinin en kısa zamanda yakalanacağına, adalet önünde hesap vereceklerine, cezasız kalmayacağına olan inancımız tamdır” dedi. 
Bıyıklıoğlu, “Kooperatifimizin başarılarına gölge düşürmeye çalışmak, lekelemeye kalkışmak, toplumda itibarı sıfırlanmış bireylerin işidir. Bu tür heyezanlara ve saldırılara asla sessiz kalmayacağımızı, taviz vermeyeceğimizi belirtiriz. Müdürümüz Salim Aksoy’a yapılan bu saldırıyı şiddetle kınıyoruz.”
banner111
Anahtar Kelimeler
Saldırı

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Yap Yeni Üyelik

banner84

banner121

banner97

banner80

banner81

banner82

banner83

Tarım ve Seracılık Fuarı’nda 15 Temmuz...
Bu yıl 18’cisi düzenlenen Tarım ve Seracılık Festivali Yörük Göçünde 15 Temmuz darbe girişimi canlandırıldı....

Haberi Oku