Bölge:
Başkanlardan saldırıya kınama

 Manavgat Esnaf ve Sanatkarlar Kredi Kefalet Kooperatifi hizmet binasında Kooperatif Müdürü Salim Aksoy’a geçmiş olsun ziyaretinde bulunan oda başkanları ve sivil toplum kuruluşu temsilcileri yapılan saldırıyı kınarken, saldırının fail veya faillerinin en kısa sürede bulunacağına inandıklarını dile getirdiler. 

Manavgat Esnaf ve Sanatkarlar Kredi Kefalet Kooperatifi Başkanı Nazif Bıyıklıoğlu, Salim Aksoy’un kimliği belirsiz bir kişinin saldırısına maruz kaldığını belirterek “Yapılan iğrenç saldırı kooperatifimize, yönetim ve disiplin kurulumuza yapıldığı aşikardır. Bu tür zorbalıklar, kaba kuvvet ancak cahil insanların, eğitimsiz kişilerin başvuracağı yöntemlerdir. Bu saldırının faillerinin en kısa zamanda yakalanacağına, adalet önünde hesap vereceklerine, cezasız kalmayacağına olan inancımız tamdır” dedi. 
Bıyıklıoğlu, “Kooperatifimizin başarılarına gölge düşürmeye çalışmak, lekelemeye kalkışmak, toplumda itibarı sıfırlanmış bireylerin işidir. Bu tür heyezanlara ve saldırılara asla sessiz kalmayacağımızı, taviz vermeyeceğimizi belirtiriz. Müdürümüz Salim Aksoy’a yapılan bu saldırıyı şiddetle kınıyoruz.”
banner111
Anahtar Kelimeler
Saldırı

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Yap Yeni Üyelik

banner84

banner121

banner97

banner144

banner82

banner151

banner83

Asker arkadaşları 30 yıl sonra buluştu
Kars Göle İstihkam Taburu’nda 1988-1990 arası askerlik görevini tamamlamış yaklaşık 60 asker arkadaşı,...

Haberi Oku