Gündem:
Alanya Belediyesi Türkiye'nin tek restoranyon Fuarı YAPEX'te

 Fuarda özel bir stand açacak olan Alanya Belediyesi, belediyenin kültürel miras konusunda yapmış olduğu tüm çalışmaları görsel ögelerle yerli ve yabancı ziyaretçilere tanıtacak. 

14 Kasım’da,   Antalya Expo Center/Fuar Merkezi’nde açılacak, 26. YAPEX ((Uluslararası Yapı Malzemeleri, İnşaat Teknolojileri, Yapı Yenileme ve Restorasyon) Fuarı, 17 Kasım’a kadar devam edecek.  Önceki yıllarda olduğu gibi bu yıl da    “Restorasyon, Renovasyon ve Kültürel Mirasın Korunması başlıklarını içeren fuar,  kentsel koruma ve restorasyon projelerini, restorasyon uygulamaları için doğru malzeme ve teknikleri buluşturmayı hedefliyor. 

ÇEKÜL, TARİHİ KENTLER BİRLİĞİ ve HERİTAGE EUROPE DESTEĞİ İLE DÜZENLENİYOR
Aynı zamanda yapı restorasyon ve tadilatları ile renovatif uygulamalarının yanısıra, kültür mirasını oluşturan eski ve yakın dönem mimari eserlerin restorasyonu, korunması, işlevlendirilmesi ve geleceğe aktarılması için çalışmalar yapan tüm yatırımcı, projeci ve üretici unsurları, ulusal ve uluslararası kurumları Antalya Expo Center’da bir araya getiren fuar, ÇEKÜL – Çevre ve Kültür Değerlerini Koruma ve Tanıtma Vakfı, ve Tarihi Kentler Birliği ile Avrupa Tarihi Kentler Birliği (Heritage Europe) desteğiyle düzenleniyor.

KÜLTÜR ÖNCELİKLİ YÖNETİM” PANELİ DÜZENLENECEK
Her yıl farklı bir tema ile düzenlenen ve aynı başlıklı bir de panele ev sahipliği yapan YAPEX Restorasyon Fuarının bu yılki konusu “Kültür Öncelikli Yönetim”. Açılışı 14 Kasım Çarşamba günü yapılacak olan fuarda, 15 Kasım Perşembe günü de  “Kültür Öncelikli Yönetim Paneli” düzenlenecek.
YAPEX, yapı, mimarlık ve mühendislik alanlarında olduğu kadar, özellikle
Yerel Yönetimlerin, tarihi kent belediyelerinin ve kamusal yatırımcıların da ilgi
odağı. Tarihi miras ve eski kent yapılarının koruma ve restorasyon projeleri
için geliştirilen çözümler de her yıl YAPEX’te ziyaretçiler ile buluşuyor.

banner111
Anahtar Kelimeler
Alanya Belediyesi

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Yap Yeni Üyelik

banner121

banner97

banner144

banner82

banner151

banner83

En özel başarı
Özgün Kardelen Özel Eğitim Kurumundan bir başarı daha

Haberi Oku