Gündem:
Alanya Kent Konseyi hem gönülleri hem de çocukları ısıtacak
Toplantıda pandemi sürecinde kadınların yaşadığı sorunlara ilişkin değerlendirmede bulunan meclis üyeleri kısıtlamaların kalkması sonrası yapılacak proje ve çalışmalara ilişkinde fikir alışverişinde bulundu. Coronavirüs salgını nedeniyle yaklaşık bir yıldır sosyal hayattan uzak olan kadınların sosyal ve psikolojik olarak sıkıntılı bir süreç yaşadıklarını kaydeden meclis üyeleri kadınların sosyal yaşama katılması konusunda yapılabilecek çalışmalara ilişkinde düşüncelerini ifade etti. 
Alanya Kent Konseyi Kadın Meclisi Üyeleri ve Kent Konseyi gönüllüleri tarafından kendi imkanlarıyla örülen bere, atkı, şal, yelek gibi el işi ürünlerde kırsal mahallelerde ihtiyaç sahibi çocuklara ulaştırmak üzere hazırlandı. Kadınların el emeği ürünleri önümüzdeki günlerde Alanya Kent Konseyi tarafından ihtiyaç sahibi çocuklara ulaştırılacak. 
Alanya Kent Konseyi çalışma ve meclis grupları ile gönüllülerinin Pandemi sürecinde de boş durmadığını kaydeden Alanya Kent Konseyi Başkanı Nurhan Özcan herkesin elinden geldiği ölçüde katkı koymaya devam ettiğini ifade etti. El emeği ürünler için kadın meclisi üyeleri ve katkı sağlayan gönüllülere teşekkür eden Özcan “Kadınlarımızın kendi imkanlarıyla ürettikleri el eleği bere, atkı, şal ve yelekleri kırsal mahallerde yaşayan ihtiyaç sahibi çocuklarımıza ulaştıracağız, içinde bulunduğumuz sıkıntılı süreçte küçükte olsa onlara destek olmak istiyoruz” dedibanner111
Anahtar Kelimeler

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Yap Yeni Üyelik

banner121

banner97

banner144

banner82

banner83

Kontrollü normalleşme Antalya'ya yaramadı...

Haberi Oku