Gündem:
Bakan Çavuşoğlu kongreye telekonferansla bağlandı
 Bakan Çavuşoğlu konuşmasında şu ifadeleri kullandı: Sizleri sevgi ve saygıyla selamlıyorum. Gönül isterdeki sizlerle bitlikte olmak ama gündemi takip ediyorsunuz. Ama en azından görüntülü bir şekilde sizlerle beraber olmak istedim. Alanya’ya ara ara gelip toplantılar yapıyorum.

 Maalesef pandemi sürecinde teşkilatlarımız bir araya gelemedik. Sizleri çok özledim. 18 yıldır sizlerin büyük destek ve gayretleriyle hizmetler yapıyoruz. Güçlü Türkiye olarak bayrağımız dünyanın her tarafında dalgalanacak. Kongreler her zaman yenilenme ve tazelenmedir. Alanyamızda da bunu hep gördük. Yine Alanyamızda gerçekten vefa duygusunu güçlü bir şekilde yaşıyoruz. 

Hiç bir arkadaşımızı unutmadık. Trenden inmeyen hainlik yapmayan hiç bir arkadaşımızı bırakmadık, bırakmayacağız. Alanya teşkilatımız Toklu kardeşimin başkanlığında çok güzel işler yaptı. Tün Alanyayı kucaklayan güzel işler yaptı. Çalışmalarında başarılar diliyorum. Bugün kongreye katılan tüm hemşehrilerimizi gönülden selamlıyorum.  Bugün beni görselde olsa aranızda kabul ettiniz için teşekkür ediyorum’ dedi.banner111
Anahtar Kelimeler

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Yap Yeni Üyelik

banner121

banner97

banner144

banner82

banner151

banner83

AESOB’tan esnafa destek çağrısı
AESOB Başkanı Adlıhan Dere, pandeminin olumsuz etkilerinin devam etmesi nedeniyle esnaf ve sanatkarların para...

Haberi Oku