Gündem:
Başkan Şahin'e Azerbaycan'dan teşekkür
Azerbaycan’ın Devlet Gazetesi “Xalq Gezeti” den Alanya’da “Türk ve Azerbaycan Bayrak Kampanyası” başlatan ALTSO Başkanı Mehmet Şahin’e teşekkür geldi.

TÜRK Alman Dostluk Derneği (HÜR-TÜRK) Alanya Şube Başkanı Fahri Yiğit’in arkadaşı olan Gazeteci Namiq Qedimoğlu imzalı haberde Ermenistan ‘ın kardeş Azerbaycan ‘ın toprak bütünlüğüne yönelik alçakça saldırılarının ardından Alanya’da ALTSO Başkanı Mehmet Şahin in hizmet binasına dev boyutta Türk ve Azerbaycan Bayrakları astırdığı ve Pazartesi gününden itibaren de iş yeri vitrinlerinin iki kardeş ülke bayrakları ile süsleneceği bilgisine yer verildi.

Konuya ilişkin hem ALTSO Başkanı Mehmet Şahin’e hem de bilgiyi kendilerine ulaştıran HÜR-TÜRK Alanya Şube Başkanı Fahri Yiğit’e teşekkür eden Qedimoğlu, Alanya’dan gelen bu destek mesajlarının ülkelerinde çok büyük ses getirdiğini ve memnuniyet yarattığını belirtti.

Başkan Şahin’in de açıklamalarına yer veren Usta Gazeteci Qedimoğlu, yazısına “Kardeş Türkiye’nin bu koşulsuz desteği ve Kahraman Azerbaycan Ordumuzun sayesinde işgalci Ermenistan askerlerini vatan topraklarımızdan en kısa sürede çıkartacağız” notunu düştü. 
banner111
Anahtar Kelimeler

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Yap Yeni Üyelik

banner121

banner97

banner144

banner82

banner151

banner83

Alanya'da bar ve disko gibi çalışan restoranlar...

Haberi Oku