Gündem:
Belediyeden Batı Alanya'ya iki yeni park
Alanya Belediyesi merkez ve kırsal mahallelere yaptığı hizmetlere aralıksız devam ediyor. Son olarak Burçaklar ve Yenice mahallelerine 2 yeni park kazandırıldı. Alanya Belediyesi Park ve Bahçeler Müdürlüğü’ne bağlı ekipler, parksız mahalle kalmaması için çalışmalarını aralıksız sürdürüyor.

OYUN GURUPLARI TAMAM SIRADA PEYZAJ VAR

Alanya Belediyesi, çocuklar için oyun alanlarına ihtiyaç olan bölgelerde yeni oyun gurupları kuruyor. Çalışmalar kapsamında Yenice ve Burçaklar mahallelerinde çocuk oyun gurupları, salıncak ve tahterevallilerin montajları tamamlandı. Her iki parkında ilerleyen günlerde çevre düzenlemesi ve peyzaj çalışları da tamamlanarak çocukların ve ebeveynlerinin hizmetine sunulacağı açıklandı.

“EĞLENİRKEN ÖĞRENECEKLER”

Alanya Belediyesi Park ve Bahçeler Müdürü Nazmi Uyar yaptığı açıklamada; ‘’Merkez mahallelerimizdeki gibi kırsal mahallelerimizdeki çocuklarımız da bizim için çok önemli. Başkanımız Adem Murat Yücel’in talimatıyla, geleceğimizin teminatı olan çocuklarımız hem eğlenip güzel vakit geçirebilecekleri hem de eğlenirken öğrenebilecekleri alanların her mahallemizde olması için çalışmalarımıza tüm hızıyla devam ediyoruz.’’ dedi.
banner111

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Yap Yeni Üyelik

banner121

banner97

banner144

banner82

banner83

Çocukken oynadığı oyuncak arabalarını buldu,...
Antalya’da müzik öğretmenliği yapan Gökhan Heparslan, altı yaşında oynadığı oyuncak arabalarını,...

Haberi Oku