Gündem:
Büyükşehir'in e-spor turnuvası sona erdi
Cam Piramit Kongre ve Fuar Merkezi’nde yoğun bir katılımla gerçekleşen ‘Antalya FIFA 2020 E-spor Turnuvası’ çekişmeli maçlara sahne oldu. Antalya Büyükşehir Belediyesi Gençlik ve Spor Hizmetleri Dairesi Başkanlığı ile Akdeniz Üniversitesi Elektronik Spor Topluluğu iş birliğinde düzenlenen turnuvada 128 oyuncu dereceye girebilmek için mücadele etti. Pandemi önlemleri çerçevesinde gerçekleşen turnuvada son dörde kalan Hüseyin İlkaya birinci, Fırat Uğur ikinci, Cem Akkuş üçüncü, Alkım Utku Uç ise dördüncü oldu.

Hüseyin İlkaya birinci oldu

Gün boyu süren turnuvaya katılan tüm oyunculara spor çantası, Antalyaspor forması ve madalya hediye edildi. Turnuvanın birincisi Hüseyin İlkaya 3 bin liralık ödülün sahibi olurken, İlkaya ödülünü Antalya Büyükşehir Belediyesi Gençlik ve Spor Hizmetleri Dairesi Başkanı Türker Ahmet Özay’dan aldı. Turnuvanın ikincisi Fırat Uğur ise 2 bin TL’lik ödülün sahibi olurken Uğur’a ödülünü Antalya Büyükşehir Belediyesi Gençlik ve Spor Hizmetleri Dairesi Başkanlığı Spor Hizmetleri Şube Müdürü Yakup Deveci verdi. Fırat Uğur, turnuvada keyifli zaman geçirdiklerini belirterek, “Antalya Büyükşehir Belediyesi’ne ve emeği geçen herkese çok teşekkür ediyorum. Umarım ilerleyen zamanlarda Başkanımız Muhittin Böcek de sağlığına kavuşur ve bir sonraki turnuvada onu da aramızda görürüz” dedi.

Turnuvanın devamını istediler

Turnuvanın üçüncü olarak bin TL’lik ödülün sahibi olan Cem Akkuş ise ödülünü Akdeniz Üniversitesi E-Spor Topluluğu Başkanı Furkan Büber’den aldı. Akkuş turnuvada emeği geçenlere teşekkür ederek, “Bu tarz turnuvaları yaşadığım şehirde görmek çok güzel. Antalya Büyükşehir Belediyesine ve emeği geçen herkese çok teşekkür ederim. Bu tür turnuvaların daha da gelişerek devam etmesini dilerim” diye konuştu. Turnuvanın dördüncüsü Alkım Utku Uç’a ise madalya, futbol topu ve Milli Takım forması hediye edildi. Uç’a ödülünü Akdeniz Üniversitesi E-Spor Topluluğu Başkan Yardımcısı Berk Dengiz verdi.


banner111
Anahtar Kelimeler

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Yap Yeni Üyelik

banner121

banner97

banner144

banner82

banner151

banner83

Vali Yazıcı: "Serbest Bölge en önemli...
Antalya Serbest Bölge’nin, Akdeniz'deki en önemli yatırım merkezlerinden biri olduğunu söyleyen Vali...

Haberi Oku