Gündem:
Çamlıcalılar Şeref Arslan'la devam dedi
Yaptığı başarılı çalışmalarla dikkat çeken Çamlıcalılar Derneği genel kurulunu gerçekleştirdi. Derneği 8. genel kurulu Alanya Şoförler Odası'nda geniş bir katılımla gerçekleşti. Kongrede mevcut başkan Şeref Arslan bir dönem daha başkan seçildi. Arslan tek aday olarak girdiği kongreden büyük oy çoğunluğu ile başarılı bir şekilde çıktı ve güven tazeledi. 

Arslan yönetim kurulunu da hemen hemen muhafaza etti. Yönetimde yalnızca 2 değişiklik yapıldı. Mehmet Ali Şimşek ve Vedat Tez yerine genç isimler Hasan Şenol ve Saffet Tez yönetime dahil oldu. Yönetimde ki diğer isimler Bayram Özdemir, Gani Şahin ve Salih İnci gibi isimler yeniden yönetim de yer aldılar. 

Yönetim kuruluna veda eden iki isim plaketle ödüllendirildi ve çalışmalarından dolayı kendilerine teşekkür edildi. Başkan Şeref Arslan kongrede yaptığı konuşmada şu ifadeleri kullandı:

"Genel kurulumuza katılan tüm Çamlıcalı hemşerilerimize teşekkür eder, daha verimli bir Çamlıcalılar Derneği için hep birlikte, tüm Çamlıcalılar olarak çalışmaya devam edeceğiz inşallah. 3 dönemdir başkanlığını yaptığın Çamlıcalılar Derneğimizde 4. baharı için tekrardan başkan seçilmiş bulunmaktayım." 

Yeni dönemin duraklama dönemi olmayacağını söyleyen Arslan, üzerine koyarak derneği bölgemizde parlatmaya devam edeceklerini söyledi. Ayrıca bir çok alanda ilçemizde örnek organizasyonlara imza atan derneğin, daha önceden bir kooperatif yaparak 48 tane Çamlıcalıyı ev sahibi yaptığını ve bu dönem de Çamlıcalılarla yeni bir kooperatifin daha başlatılacağını söyledi.
banner111

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Yap Yeni Üyelik

banner121

banner97

banner144

banner82

banner151

banner83

Başkan Yücel öğrencilerin taleplerini unutmadı
Öğrencilere ve gençlere yönelik hizmetlere her zaman öncelik veren Alanya Belediye Başkanı Adem Murat Yücel,...

Haberi Oku