Gündem:
'Çözüm Kapında' ekibi esnafın sorunlarını dinliyor
Alanya Belediye Başkanı Adem Murat Yücel’in, vatandaşlara daha hızlı hizmet verebilmek için hayata geçirdiği Çözüm Masası ekibi, esnaf ziyaretlerine başladı. Bölge bölge gezerek esnafları dükkanlarında ziyaret eden çözüm odaklı ekip, istekleri not alarak Alanya Belediyesi’nin daha hızlı bir hizmet ağı oluşturmasına öncülük ediyor. 

ÖNCE ‘ÇÖZÜM BURADA’ SONRA ‘ÇÖZÜM KAPINDA’

Daha önce ‘Çözüm Burada’ sloganıyla pazarlarda ve kalabalık caddelerde kurduğu stantla vatandaşların taleplerini dinleyen Çözüm Masası, şimdi de güler yüzlü personeliyle ‘Çözüm Kapında’ projesiyle esnafları dükkânlarında ziyaret etmeye başladı.

YÜCEL: “ÇÖZÜM MASAMIZ VATANDAŞLA BELEDİYE ARASINDAKİ SINIRLARI KALDIRDI”

Çözüm odaklı belediyecilik anlayışıyla hizmet verdiklerini belirten Alanya Belediye Başkanı Adem Murat Yücel; “Çözüm Masası ekibimizle birlikte vatandaşlarla belediye arasındaki sınırları tamamen kaldırdık. Ekibimiz masa başından kalkarak hizmet ağını genişletip bölge bölge gezerek esnaf ziyaretleri gerçekleştirmeye başladı. Bu ziyaretlerde esnaflarımızın sorunlarını da en hızlı şekilde çözüme kavuşturmayı amaçlıyoruz.” dedi.

ESNAFLAR ZİYARETLERDEN MEMNUN

Alanya Belediyesi Çözüm Masası ekiplerini dükkanlarında ağırlayan esnaflar, ayaklarına kadar gelen çözüm ekibinden oldukça memnun olduklarını ifade ediyorlar. Daha önce taleplerini iletmekte güçlük çektiklerini söyleyen bölge esnafları, sorun ve isteklerini çözüm ekibine anlatıyor. Alınan talepler, not edilerek anında ilgili birimlere ulaştırılıyor ve çözüme kavuşması sağlanıyor.

ŞİKAYETLER RAPORLANARAK ÇÖZÜM HARİTASI ÇIKARTILACAK

Çözüm Masası ekipleri, esnaf ziyaretlerine ilk olarak taksi durakları ve sanayi esnafıyla başlarken şimdi de bayan kuaförleri ziyaret ediyor. Esnaflardan alınan şikayetler, anında çözüme kavuşturulurken ayrıca bu talepler raporlanarak çözüm haritası çıkartılacak. Böylece esnafların sorunlarına anında müdahale edilebilecek.

Çözüm Masasına Nasıl başvurabilirim?

Telefon: 444 82 07

Mail: cozummasasi@alanya.bel.tr ve 4448207@alanya.bel.tr adresleri

Sosyal medya: facebook -facobook.com/alanyabelediyesicozummasasi

Sosyal medya: twitter  @4448207Cozum

İnternet: Alanya.bel.tr web sitesi

Sms: İşitme engelli vatandaşlarımız için 444 82 07 numaralı hatta mesaj

Whatsapp: 0 552 444 82 07
banner111
Anahtar Kelimeler
AlanyaAdem Murat Yücel

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Yap Yeni Üyelik

banner121

banner97

banner144

banner82

banner151

banner83

Demir esnafın sorunlarını yerinde dinliyor
Alanya Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Nuri Demir ve Yönetim Kurulu üyeleri esnaf gezilerine hız kesmeden...

Haberi Oku